به دلیل اهمیت بسیار زیاد کریپتوکارنسی‌ها و رشد چشمگیر آن‌ها، دوستان ما در مجموعه لیون کامپیوتر با همکاری شرکت‌های دیگری همچون پیمنت ۲۴، رویداد بزرگی را در این‌باره برای اولین بار در ایران تدارک دیده‌اند. اگر علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال و مسائل مرتبط با آن‌ها هستید این رویداد را از دست ندهید.

درباره اولین همایش بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال:

مسئله بلاکچین و کریپتوکارنسی بحث داغ امروز شرکت‌ها و رسانه‌های بزرگ تکنولوژی در سطح جهان و به خصوص کشورهای توسعه یافته است. ما با در نظر گرفتن این مهم قصد داریم تا از قافله تکنولوژی جهانی عقب نمانیم و از همین امروز بر روی این مسئله متمرکز شده تا هرچه سریع‌تر شاهد شکوفایی کشور عزیزمان با استفاده از این تکنولوژی مهم باشیم. ‎رویداد بزرگ بیت کوین آشنایی هر چه بیشتر مردم عزیز با این تکنولوژی نوظهور و ارائه را‌ه‌های نو آورانه و عملی برای بهره‌وری هر چه سریع‌تر از این تکنولوژی است.

‎دستاوردها: 
‎در این رویداد با تکنولوژی‌ها و دستاوردهای سالانه بیت‌کوین آشنا خواهید شد، در جریان آینده ارزهای دیجیتال قرار خواهید گرفت و علاوه بر این، دوستانی که به استخراج انواع ارز دیجیتال علاقمند هستند می‌توانند از موضوعات مورد بحث و کارشناسان حاضر در همایش بهره ببرند.

‎همایش بیت‌کوین در پی توضیح، تشریح و ساخت زیربناهایی برای استفاده از تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال در کشور است و درباره برنامه‌ریزی آینده این امر به بحث و بررسی می‌پردازد.
‎با شرکت در این رویداد با راهکارهای جدید آشنا شوید، ایده‌های خلاقانه بیابید، همکاران جدید پیدا کنید و آینده روشنی در زمینه ارزهای دیجیتال و کریپتوکارنسی برای خود رقم بزنيد.

این رویداد در تاریخ ۲۵ مهر در تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه بلیط به وبسایت رسمی این رویداد به نشانی btcday.ir مراجعه کنند.