بازی Call of Duty Black Ops II یک بازی از مجموعهٔ معروف “ندای وظیفه” می‌باشد که توسط Treyarch ساخته و کمپانی معروف Activision آن را منتشر کرده است. داستان بازی به ادامهٔ قسمت اول این سری یعنی Black Ops I بازمی‌گردد. جایی که “فرانک وودس” در اتفاقی ناپدید می‌شود! در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید.

شما در این عنوان در نقش‌های مختلفی بازی می‌کنید. اما داستان بازی توسط “فرانک وودس”برای پسر الکس، یعنی”دیوید میسون” بازگو می‌شود. فردی به نام رائول مندز پشت همهٔ ماجراست. در اولین رویارویی او با میسون، رائول شدیداً از ناحیه چشم مجروح می‌شود. هنگامی‌که رائول مندز در حال بی‌سیم زدن در اتاق بی‌سیم بود، الکس به سمت او شلیک می‌کند و گلوله به چشم رائول اصابت می‌کند.

انتظار می‌رفت که او در این اصابت گلوله و منفجرشدن نارنجکی که در دست رائول بود، او مرده باشد اما او به طرز معجزه‌آسایی نجات‌یافته بود و الآن علیه الکس و کل ایالات‌متحده آمریکا عمل می‌کنید. بازی از گرافیک قابل قبولی برخوردار است و چهره‌پردازی‌ها، جلوه‌های بصری و نورپردازی‌ها به‌خوبی کارشده است.

بازی دارای بخش داستانی، بخش چند نفرِ (مولتی پلیر) و بخش محبوب و هیجان‌انگیز زامبی می‌باشد. در بخش مولتی پلیر شما و دوستانتان می‌توانید در نقشه‌ها و مکان‌های مختلف، با یکدیگر به بازی بپردازید. اما در بخش زامبی یک‌چیز متفاوتی در انتظار شماست؛ زیرا شما و دوستانتان در یک گروه 2 الی 8 نفرِ یا به‌صورت انفرادی می‌توانید به کشتن زامبی‌ها بپردازید و از آن لذت ببرید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Call of Duty Black Ops II :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنه‌ا ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz یا AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce 8800GT  یا ATI Radeon HD 3870
حافظه کارت گرافیک: 512 مگابایت
فضای مورد نیاز: 16 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Call of Duty Black Ops II :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core2 Duo E7500 2.9 GHz یا AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce 9500GT یا ATI Radeon HD 5750
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 16 گیگابایت