بازی Max Payne 3 جدید ترین عنوان سری بازی های مکس پین می‌باشد که توسط استودیو Rockstar Games ساخته و منتشر گردیده است. پس از اتفاقات قسمت دوم، مکس دیگر حال خوشی ندارد و خودش را درگیر خاطرات کرده است. او سردرگم است و خودش را به مشروبات الکلی پایبند کرده است و روز و شب مست است!در این میان دوستی قدیمی به نام “رائول پاسوس” به سراغ او می‌آید و پیشنهاد کاری را به او می‌دهد که باعث می‌شود مکس کمی از این خیالات دور بماند. “رائول” به او پیشنهاد می‌کند تا برای محافظت شخص مهمی مشغول شود و مکس هم با کمال میل این درخواست را می‌پذیرد. اما در این میان، اتفاقاتی پیش می‌آید که باعث می‌شود کمی موقعیت شغلی اش به خطر بیفتد.

تبهکاران همه جا هر زمان منتظر فرصتی هستند تا امنیت خانواده برانکو را به خطر بیندازند. تا جایی که دختران خانواده برانکو در پارتیای شبانه ربوده میشوند. با این کار آنها قصد دارند تا امنیت خانواده برانکو را در خطر بیندازند و از آنها طلب باج کنند. اما رودریگو برانکو نمیداند که این اتفاقات همگی زیر سر یکی از اعضای خانوادهاش میباشد.

در نهایت مکس با ادامه این ماجراجویی میتواند تمامی عاملان این موضوع را به سزای اعمالشان برساند و این موضوع را پایان دهد. گرافیک بازی در این قسمت بسیار پیشرفت چشمگیری کرده است و به جرأت میتوان گفت که این بازی یکی از بهترین قسمت های سری بازی مکس پین میباشد.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز Max Payne 3 Complete Edition :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [ورژن های 32 و 64 بیت]
پردازنده:  Intel Dual Core 2.4 GHZ یا AMD Dual Core 2.6 GHZ
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® 8600 GT یا Radeon HD 3400
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 35 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Max Payne 3 Complete Edition :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [ورژن های 32 و 64 بیت]
پردازنده: i7 3930K 6 Core  x 3.06 GHZ یا FX8150 8 Core x 3.6 GHZ
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 680 یا Radeon HD 7970
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 35 گیگابایت