ماد گرافیکی Redux، یکی از بهترین و پرطرفدارترین پچ گرافیکی است که تاکنون برای GTA V منتشرشده است. این ماد، علاوه بر بهبود کیفیت بصری بازی، تغییرات مثبتی نیز در فیزیک و گیم‌پلی بازی داشته است. بهبود بافت‌ها و تکسچرهای بازی، سیستم آب‌وهوای طبیعی، بهبود سرعت واکنش پلیس‌ها و طبیعی‌تر شدن حرکات شخصیت‌ها، انفجار و تخریب پذیری و همچنین اضافه‌ شدن خودروهای جدید و بسیار باکیفیت ازجمله ویژگی‌های این ماد گرافیکی است. سازندگان ماد گرافیکی Redux قصد دارند که تجربه هرچه بهتری از حالت تک‌نفره عنوان GTA V خلق کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که نسخه 1.6 به هیچ‌گونه پیش‌نیاز و نسخه قبلی، احتیاج ندارد و به‌صورت AIO است. همچنین باید بازی شما خام باشد و هیچ مادی روی آن نصب نشده باشد. این نسخه به‌تازگی منتشرشده است و ایرادات و مشکلات نسخه قبلی را که کاربران گزارش کرده بودند، رفع کرده است. گرافیک بازی نیز، نسبت به نسخه قبلی خود، بهبودیافته است و جزئیاتی مهم و کاربردی به آن اضافه‌شده است.

از ویژگی‌های اصلی این آپدیت می‌توان افزایش کیفیت 4K برای آب‌ها، اضافه شدن رنگ‌بندی جدید، تغییر گرافیک Re-Shade و بهبود آن، اضافه شدن gameconfig.xml جدید برای رفع مشکلات، سازگاری با نسخه و آپدیت جدید GTA V و … اشاره کرد. این نسخه به‌تزگی بروز شده و اکثر مشکلات رفع شده است پس توصیه ما این است که حتماً این نسخه را نصب کنید. برای دانلود پچ گرافیکی Redux 1.6 برای GTA V با سایت گیم تو دانلود همراه باشید.

تریلر پچ گرافیکی Redux در GTA V:

.
دانلود با کیفیت HD720p | SD360p
.
.
دانلود با کیفیت HD720p | SD360p
 .
.
دانلود با کیفیت HD720p| SD360p
.13