EA در E3 امسال...
کنفرانس های EA به لطف بازی های جدید همیشه دیدنی هستند. نگاهی به احتمالات و حتمیات این شرکت در E3 امسال می اندازیم که می توانید آنها را در ادامه همین مطلب دنبال کنید…

 

»  Dead Space 3
Dead Space 3
مدت زیادی است که اطلاعات مختلفی از Dead Space 3 عرضه می شود و خود EA هم وجود این بازی را تأیید کرده است. گفته می شود که بازی دارای بخش Co-op هم خواهد بود. Visceral با عرضه دو قسمت فوق العاده از این سری، استعداد خود را در ساخت بازی های ترسناک نشان داده و منتظر یک نمایش جذاب از این بازی هستیم.

 

» Need for Speed
Need for Speed
امسال طبق گفته EA یک Need for Speed جدید داریم که به نظر Criterion آن را می سازد. شایعات مبنی بر این است که این NFS جدید، نسخه دوم از Hot Pursuit است. در حالیکه 2 سال پیش Criterion عنوانی درخشان در NFS عرضه کرد، ولی سال پیش BlackBox با NFS: The Run بازی ای نه چندان شایسته در این سری ساخت.

 

» Crysis 3
Crysis 3
با معرفی این بازی صد درصد گیم پلی آن را در E3 امسال خواهیم دید. تریلر بازی خیلی با کیفیت بود و باید منتظر یک عنوان زیبا از Crytek باشیم.

 

» Command & Conquer: Generals 2
Command & Conquer: Generals 2 در E3
طرفداران C&C: Generals چشم انتظار نسخه دوم این بازی هستند که توسط BioWare ساخته می شود و از موتور Frostbite 2 استفاده می کند. سابقه BioWare و موتور قدرتمند Frostbite 2 می تواند ترکیب خوبی برای این بازی استراتژی باشد.

 

» Dragon Age III
Dragon Age III در E3
نسخه سوم از سری محبوب Dragon Age اینبار با موتور Frostbite 2 ساخته می شود. این نسخه یک عنوان مهم از BioWare است، چون قرار است اشتباهات نسخه دوم را برطرف و نکات مثبت نسخه اول را بازگرداند. ممکن است برای اولین بار شاهد گرافیکی خوب در این سری هم باشیم.

 

» Army of Two 3
Army of Two 3
این بازی هم با موتور Frostbite 2 ساخته می شود و شایعه شده که Army of Four است و اینبار Co-op چهار نفره در آن وجود دارد. دو نسخه قبل این بازی به خاطر بخش Co-op معروف بودند و این نسخه هم مسلماً تمرکز زیادی روی این بخش خواهد داشت. به نظر Visceral مشغول ساخت این بازی است.

 

» Medal of Honor: Warfighter
Medal of Honor: Warfighter در E3
هر چند سری Medal of Honor دیگر مثل قدیم نیست، ولی EA ادامه ای بر سری مدرن این بازی را آماده کرده که با Call of Duty: Black Ops II رقابت کند. مسلماً امسال هم نبرد بزرگی را بین این دو بازی خواهیم دید و باید دید که EA چطور بازی خود را تبلیغ می کند. این نسخه با موتور Frostbite 2 ساخته می شود و از نظر گرافیکی تا به حال بسیار زیبا بوده است.

 

» Battlefield
Battlefield
چندی پیش شرکت EA اعلام کرد که Battlefield جدیدی را در دست ساخت دارند. حال باید دید این عنوان ادامه ای بر نسخه سوم این بازی است یا نسخه سوم Bad Company خواهد بود. در هر صورت منتظر یک بازی بزرگ دیگر از DICE خواهیم ماند.

 

» Mirror’s Edge 2
Mirror’s Edge 2 در E3
بسیاری هستند که انتظار این بازی را می کشند و سال ها است که شایعات زیادی در مورد این بازی شده است. باید دید که آیا DICE بالاخره دنباله این بازی زیبا را نشان خواهد داد یا خیر.

 

» FIFA 13
FIFA 13 در E3
باز هم یک FIFA جذاب از EA در راه است. با تأیید شدن این بازی باید دید که در E3 امسال پیتر مور (Peter Moore) چه امکاناتی را از این بازی جدید معرفی می کند.

 

» EA Sports
EA Sports در E3
به طور کلی بخش بزرگی از کنفرانس EA همیشه نمایشی از بازی های EA Sports است که مسلماً عناوین سالیانه ورزشی و بازی های جدید در آن معرفی می شوند. هر چند این بخش برای خیلی ها خسته کننده است، ولی از طرفداران آن هم نمی شود گذشت.

 

» Respawn Entertainment
Respawn Entertainment در E3
آیا بازی جدید دو خالق Call of Duty آقای جیسون وست (Jason West) و وینس زامپلا (Vince Zampella) در کنفرانس EA نشان داده می شود؟ بسیاری منتظر بازی بزرگ آن ها هستند. هر چیزی که از این سازندگان ببینیم، جذاب خواهد بود.

 

» The Sims
The Sims در E3
هر سال تعداد زیادی از سری بازی های The Sims عرضه می شود. باید دید امسال چه عناوینی برای این بازی تأیید می شود. SimCity که مسلماً در راه است، ولی SimCity Online و نسخه های دیگر هم مسلماً در این همایش نشان داده خواهد شد.

 

» Overstrike
Overstrike در E3
آیا بازی جدید استودیوی Insomniac که Overstrike نام دارد در E3 امسال نمایش داده می شود؟ بسیاری منتظر دیدن گیم پلی این بازی هستند.

 

منبع: پردیس گیم