بازی A Plague Tale: Innocence، یک بازی جدید در سبک ماجراجویی می‌باشد که به‌تازگی توسط استودیو Asobo تولید و کمپانی مشهور Focus Home Interactive آن را منتشر کرده است. در این پست ما تصمیم گرفتیم تا راهنمای قدم‌به‌قدم این بازی زیبا و هیجان‌انگیز را برای شما آماده‌سازیم تا در صورت ابهام در حل معماهای این بازی، به آن مراجعه فرموده و نیاز خود را برطرف نمایید؛ در ادامه با گیم تو دانلود A Plague Tale: Innocence همراه باشید …

داستان بازی A Plague Tale: Innocence روایت گر داستان تلخ یک خواهر و برادر می‌باشد که با کمک همدیگر برای زنده ماندن در ترسناک‌ترین ساعت‌های تاریخ، می‌جنگند. این بازی، علاوه بر ماجراجویی عاطفی همراه با گیم پلی‌ای اکشن، شمارا به داستانی زیبا در قرن چهاردهم کشور فرانسه دعوت می‌کند. وظیفه‌ی شما این است تا دو شخصیت مهم بازی، یعنی Amicia و برادر کوچکش Hugo را در دنیایی ترسناک و ویران‌شده همراهی کنید تا آن‌ها بتوانند یک راز مهم را فاش کنند.

این دو خواهر و برادر در حال فرار از دست سربازان دولتی گروه Inquisition هستند و اطرافشان پر از موش‌هایی است که در حال شیوع مرگ سیاه یا همان طاعون هستند. همان‌طور که Amicia و Hugo برای زنده ماندن تلاش می‌کنند، یاد می‌گیرند که به یکدیگر اعتماد کنند و در طول این سفر، همراه و پشتیبان همدیگر باشند.