بازی The Sims 4 یک بازی در سبک معمایی، ماجراجویی بر مبنای شبیه‌سازی یک زندگی است که توسط استودیو  Maxis ساخته و توسعه داده‌شده و کمپانی Electronic Arts آن را در تاریخ 2 سپتامبر 2014 برای کنسول‌های نسل هشتمی Play Station 4، Xbox One و نیز PC به انتشار رساند. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی The Sims 4 برای کامپیوتر در ادامه مطلب همراه باشید.

پس از موفقیت سری اول این مجموعه که در سال 2000 منتشر شد این عنوان با نقدهای منفی بسیاری از سوی منتقدان بازی در نسخه دوم و سوم روبه‌رو بود. حال شرکت EA با درس گرفتن از تجربیات گذشته قصد دارد اشتباهات خود را در سری چهارم برطرف کند. همانند نسخه‌های قبلی این مجموعه، مبنا و هدف اصلی بازی تأکید بر یک زندگی و پیش بردن اهداف زندگی در جهت رسیدن به آرزوها است. در بازی The Sims 4 می‌توانید شخصیت موردنظر خود را باسلیقه خود شخصی‌سازی کنید. از رنگ مو تا نوع پوشش بنا به جنسیت هر فرد در بازی قابل شخصی‌سازی هستند.

هوش مصنوعی بازی به نسبت نسخه‌های قبلی دچار تغییر و تحولات سازنده‌ای بوده و تمامی پاسخ‌ها از سوی افراد بنا به تصمیمات و همچنین نوع برقراری ارتباط شما با آن‌ها دارد. ابراز احساسات، عواطف و همچنین گویش با افراد جامعه و برقراری روابط با آن‌ها بسیار خوب کارشده و تمامی آن‌ها در سرنوشت و نهایتاً میزان ثروت و موفقیت شما اثر دارد. همچنین تشکیل خانواده به‌عنوان عنصر اصلی در سری بازی‌های Sims حالا به یک بلوغ کامل رسیده و از علاقه‌مند شدن به یک فرد تا بچه‌دار شدن و بزرگ کردن فرزندان بسیار به واقعیت نزدیک بوده و تحت نظر تصمیمات شما قرار دارد.

گرافیک بازی در سطح قابل قبولی قرار دارد و از یک بازی با این سبک و نوع پیش روی داستان انتظارات بیشتر از این نبوده و سازندگان به‌خوبی عمل کرده‌اند. بازی The Sims 4 با تغییرات خوب و سازنده نسبت به نسخه‌های قبلی توانسته کاربران را راضی نگه دارد. برای دانلود این بازی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی The Sims 4:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده:  Intel Core 2 Duo @ 1.8GHz یا AMD Athlon II X2 240  یا بهتر
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce 7800 یا ATI Radeon X1300 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 10 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی The Sims 4:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i3 530  یا AMD Phenom II X4 925 یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: GeForce GT 440 یا Radeon HD 5550 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 10 گیگابایت