بازی Rage 2، مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۹ به‌حساب می‌آید که توسط استودیو id Software ساخته‌شده و Bethesda Softworks وظیفه انتشار آن را برای پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ برعهده‌گرفته است. سبک بازی اکشن – ماجراجویی می‌باشد و وارد دنیایی از خشونت و هرج‌ومرج می‌شوید و مکانی از کشت و کشتار به راه بیندازید و هر چه دستتان می‌رسد را نابود کنید. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Rage 2 برای کامپیوتر همراه باشید.

Rage 2، جدیدترین بازی استودیو Bethesda می‌باشد که امتیازات خوبی دریافت کرده است. یک بازی شوتر فوق‌العاده با حال و هوای آخرالزمانی که باوجود پتانسیل بسیار بالا برای موفقیت، تجربه بی‌نقصی را ارائه می‌دهد. بازی مملو از انرژی و هیجان ظاهر شود و کاملاً مشخص است که سازندگان با الهام از بازی Doom، تمام عناصر مثبت آن را در این اثر هم استفاده کرده‌اند. محور اصلی بازی، زندگی و بقا است و شما باید در مقابل دشمنان دوام بیاورید.

وقایع بازی ۳۰ سال پس از Rage 1 رخ می‌دهند و در آن شاهد شخصیت‌های جدید و همین‌طور برخی کاراکترهای قدیمی نسخه اول هستیم. Rage 2 به‌خوبی داستان نسخه قبل را ادامه می‌دهد و در همان ابتدای بازی، با یک مقدمه کوچک، داستان بازی را برای همگان آشکار و قابل‌فهم می‌کند. داستان خیلی پیچیده نیست و همه‌چیز صرفاً به همان تقابل خیر و شر در دنیایی آخرالزمانی می‌شود.

درمجموع می‌توان Rage 2 یک اثر موفق از استودیو Bethesda نام برد که الهام گرفته از Doom است. طراحی مراحل بازی به‌شدت جذاب است و گیم‌پلی هیجان‌انگیز آن قابل‌تحسین است. داستان بازی در کنار گیم‌پلی، خوب ظاهرشده است. در ادامه با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Rage 2:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i۵-۴۶۷۰ یا AMD Ryzen R۵ ۱۴۰۰ یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX ۷۳۰ یا ATI Radeon R۹ ۲۹۰X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۳ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Rage 2:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i۷-۴۷۷۰ یا AMD Ryzen R۵ ۱۶۰۰ یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX ۱۰۷۰ یا AMD RX Vega ۵۶ یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت