بازی Diacrisis از سری بازی‌های اکشن ماجراجویی است که توسط Luan Prates de Souza توسعه‌یافته و در تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۱۹ برای پلتفرم PC منتشر شد. برخلاف بازی‌های رایج روز که از تیم‌های گسترده‌ای برای ساخت و توسعه بازی از آن استفاده می‌شود، Diacrisis یک عنوان تک ساخت که با صرف زمان ۵ سال برای ساخت آن خود را در جمع بازی‌های موفق روز دنیا قرار داده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Diacrisis برای کامپیوتر همراه باشید همراه ما باشید.

داستان بازی از آنجایی شروع می‌شود که در اواسط شب تلفن زنگ می‌خورد و Matthew از خواب شیرین خود می‌پرد. فردی پشت تلفن داد می‌زند که کنترل بازداشتگاه فوق امنیتی از دست آن‌ها دررفته است و زندانیان در تمام منطقه پخش‌شده‌اند. متیو حالا وظیفه سنگینی را روی دوش خود حس می‌کند و دست‌به‌کار بزرگی می‌زند. Diacrisis در شمال کانادا در جریان است و بازی مملو از رازهای مخوف و ترسناک است. گرافیک ۲ بعدی بازی و فضاسازی خوب آن برای القای حس ترس بازیکنان را تا پایان روند بازی درگیر خود می‌کند.

در بازی Diacrisis اصلی‌ترین هدف زنده ماندن و بقاست. حس آزادی و فرار را به‌خوبی می‌توانید در چهرهٔ زندانیان پیدا کنید. البته شما نیز برای زنده ماندن باید خود را برای فرار از دست زامبی‌هایی که بسیار هوشمند و باهوش هستند آماده کنید و نبردهای هیجان‌انگیزی را پیش روی خودخواهید دید.

بازی Diacrisis یک بازی کوتاه و جذاب است که توانسته خود را در ژانر اکشن و ترس به‌خوبی قرار دهد. تجربهٔ این بازی را به‌تمامی هواداران این‌گونه بازی‌ها پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Diacrisis:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core ۲ Duo ۱٫۸ GHz یا AMD FX ۶۳۵۰ یا بهتر
حافظه رم: ۲ گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce ۸۶۰۰ یا ATI Radeon HD ۲۶۰۰XT یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Diacrisis:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i۵ ۲٫۸Ghz یا AMD FX ۸۳۵۰ یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX۷۶۰ یا AMD R۹ ۲۸۰X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵ گیگابایت