شرکت Epic Games روزبه‌روز در حال گسترش است و شاهد همکاری بیشتر این شرکت با سازندگان جدید گیم هستیم و بازی Rocket League ساخته استودیو Psyonix جدیدترین عنوان این شرکت به‌حساب می‌آید که برای پلتفرم کامپیوتر منتشرشده است. Rocket League از آن بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای است که هر گیمری دوست دارد دسته‌جمعی آن را با دوستان بازی کند. سبک بازی مسابقه‌ای و طراحی بازی خلاقانه می‌باشد و شاید همین امر باعث محبوبیت این بازی شده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Rocket League برای کامپیوتر همراه باشید.

راکت لیگ یک بازی متکی به جامعه کاربریش بوده است و همین روند را ادامه خواهد داد. این بازی همانند بازی‌های فیفا و پی‌اس می‌باشد و به‌صورت فوتبالی برگزار می‌شود ولی این بار خبری از بازیکنان خوش قد و قامت نیست و اتومبیل‌های مسابقه‌ای جایگزین آن‌ها شده‌اند و این امر، خلاقیت استودیو سازنده را نشان می‌دهد و ایده‌ای می‌باشد که طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

 گیم‌پلی بازی، بسیاری را به یاد فیفا استریت بیندازد چراکه محیط‌های بازی و همچنین سبک آن به این بازی شباهت‌های بسیاری دارد و محیط Rocket League بسیار چشم‌نواز است. شما کنترل یک خودروی مسابقه‌ای را بر عهده می‌گیرید که باید به دنبال توپی عظیم جثه بروید و با هدایت آن به سمت دروازه حریف آن را به گل تبدیل کنید و طبیعتاً کار ساده‌ای نیست. ماشین‌های موجود در بازی ساده نیستند و هرکدام دارای قابلیت‌های یکسانی هستند. بازی علاوه برداشتن بخش چندنفرهٔ آفلاین، داری قسمت آنلاین جذابی نیز هست. در این بخش می‌توانید با دوستانتان در دو گروه سه‌نفره به رقابت بپردازید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Rocket League:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® ۲٫۴ GHz Dual core یا بهتر
حافظه رم: ۲ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX ۲۶۰ یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Rocket League:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® ۲٫۵+ GHz Quad core یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™۶۶۰ یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵ گیگابایت