بازی Fade to Silence توسط Black Forest Games توسعه‌یافته و THQ Nordic GmbH وظیفه انتشار آن را بر عهده داشته است. سبک بازی نقش‌آفرینی و باتجربه‌ای تک‌نفره و البته تیمی می‌خواهد ما را به سمت آخرالزمانی بکشاند که توسط زمستانی عجیب نابودشده است و همه‌جا پر از یخ و سرماست. این بازی برای پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشرشده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Fade to Silence برای کامپیوتر همراه باشید.

صدای زوزه باد، خوابیدن روی زمین سرد و سخت معبد مخروبه‌ای که در چهره کوه کنده‌شده را سخت‌تر می‌کرد. آخرالزمان توسط زمستانی عجیب نابودشده است و همه‌جا پر از یخ و سرماست و می‌توان سوز را در استخوان‌های خود حس کرد. طبیعت خراب‌شده است و حالا موجودات خطرناکی پا به زمین سرد گذاشته‌اند و قصد نابودی دارند. گیم‌پلی بازی بسیار جذاب است و شمارا در جریان بازی غوطه‌ور می‌کند.

داستان Fade to Silence به‌طور کاملاً ناگهانی آغاز می‌شود. هر چه جلوتر می‌رویم اطلاعات بیشتری از گذشته نقش اصلی داستان که Ash نام دارد و بازمستان بی‌پایانی که دنیای اطراف ما را در برگرفته و همچنین موجوداتی ترسناکی که در این دنیا قرار دارند، در اختیار ما گذاشته می‌شود. قهرمان داستان یک شخصیت تیپیکال ساده و کاملاً خیرخواه است که هدف اصلی او محافظت از فرزندش و جان به دربردن از شرایط غیرقابل‌تحمل اطرافش است.

گرافیک بازی چشم‌نواز و طراحی محیط و جزئیات بازی به شکل دقیق و فوق‌العاده‌ای ساخته‌شده است و شمارا می‌تواند مدت‌ها سرگرم تماشای محیط برفی کند و از چشم‌انداز دل‌انگیز، لذت ببرید. موسیقی و صداگذاری‌های بازی هم به بهترین شکل ممکن ساخته‌شده‌اند و تأثیر بسزایی در گیم‌پلی بازی گذاشته است.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Fade to Silence:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i۵-۲۴۰۰ یا بهتر
حافظه رم: ۱۲ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX ۷۶۰ یا AMD® Radeon™ HD ۷۹۵۰ یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۳۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Fade to Silence:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i۷-۳۷۷۰ یا بهتر
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™۱۰۶۰ یا AMD® Radeon™ R۹ ۲۹۰ یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۳۰ گیگابایت