بازی Mass Effect: Andromeda جدیدترین عنوان از سری بازی پرطرفدار Mass Effect می‌باشد که سازنده آن استودیوی BioWare بوده و وظیفه‌ی انتشار آن را کمپانی معروف Electronic Arts به عهده گرفته است. این بازی دارای مراحل پیچیده‌ای می‌باشد و ازاین‌رو ما تصمیم گرفتیم تا راهنمای قدم‌به‌قدم کامل این بازی را برای شما عزیزان آماده کرده تا از این بازی هیجان‌انگیز لذت ببرید؛ در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید …

سری بازی‌های Mass Effect همواره جز بازی‌های درخشان دنیای بازی به شمار می‌آمدند. ۶۰۰ سال پس از نسخه سوم Mass Effect و داستان کاپیتان شپرد، نژادهای موجود در کهکشان راه ‌شیری، برای یافتن منابع و محیط جدیدی به کهکشان Andromeda سفر می‌کنند. در این مأموریت هر نژاد وظیفه‌های خود را دارد که با سفینه به مناطق مختلف کهکشان بروند و مناطق مختلف برای حیات را پیدا کنند. داستان بازی در ادامه عمق و جذابیت بیشتری به خود می‌گیرد و جستجو برای حیاتی جدید به معمایی پیچیده و بزرگ با چالش‌هایی سنگین تبدیل می‌شود.

مشکلات متعدد گرافیکی و پویانمایی‌ها در گفتگوهای کاراکترها در اندرومدا حتی اجازهٔ توجه به دیالوگ‌های بیشتر و عمیق‌تر این نسخه را نمی‌دهد. مشکل گرافیک Mass Effect: Andromeda تنها به مکالمات کاراکترها محدود نیست. گاهی اوقات شاهد باگ‌های عجیب مانند نحوهٔ راه رفتن کاراکترها در برخی محیط‌ها، ظاهر شدن ناگهانی افراد و عدم وجود فیزیک برای برخی اشیا در بازی هستیم.