Close to the Sun یک بازی در ژانر ترسناک ماجراجویی است که در اواخر قرن نوزدهم و درون کشتی اسرارآمیزی که توسط نیکولا تسلا به خاطر مقاصد علمی ساخته‌شده بود، جریان دارد. اثری از کمپانی ویرد پروداکشنز می‌باشد که به‌صورت انحصاری در شبکه Epic Store منتشرشده است و قرار است یک تجربه‌ی دراماتیک ترسناک را برایتان به ارمغان بیاورد. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Close to the Sun برای کامپیوتر همراه باشید.

این بازی در مقایسه با The Town of Light دارای اکشن بسیار بیشتری خواهد بود و مطمئناً صدای موتور کم‌تری نسبت به بازی Grip در آن شنیده خواهد داشت و قرار است به یک تجربهٔ دراماتیک ترسناک با زاویه دوربین اول‌شخص تبدیل شود که داستان آن در پایان قرن ۱۹ میلادی روایت می‌شود و بازیکنان در آن کنترل شخصیتی به نام Rose را که بر کشتی اسرارآمیزی سوار شده است، بر عهده خواهند داشت. Rose، یک خبرنگار است که به دنبال خواهرش می‌گردد و درگیر اتفاقاتی خواهد شد.

تمرکز اصلی بازی، روی حالت بقا قرار دارد و بازیکنان را در شرایط خطرناک با المان‌های معمایی متنوع روبه‌رو خواهد کرد. شما باید این بازی به‌صورت تک نقره پیش ببرید و خبری از گروه و دوست در بازی وجود ندارد. ظاهر این بازی ممکن است عده‌ای را به یاد بازی به‌یادماندنی بایوشاک بیندازد. سالن‌های بزرگ کشتی Helios به همراه معماری کلاسیک و مکانیسم‌های دریایی حس و حال مشابهی را به بازیکنان انتقال می‌دهد. این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشرشده است. در ادامه با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Close to the Sun:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i۵-۴۶۷۰ یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX ۷۰۰ یا AMD® Radeon™ HD ۷۹۵۰ یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Close to the Sun:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i۵-۶۶۰۰ یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™۱۰۶۰ یا AMD® Radeon™ R۹ ۲۹۰ یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت