استودیو ندررلم (NetherRealm) در جریان همایش The Game Awards 2018، از جدیدترین نسخه محبوب سری بازی مورتال کمبت به نام Mortal Kombat 11 را معرفی کرد. این بازی توسط استیم برای PC منتشر می‌شود و از قفل امنیتی دنوو بهره می‌برد. Mortal Kombat 11 بی‌شک مورد انتظارترین بازی سال جاری است که برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در ادامه با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Mortal Kombat 11 برای کامپیوتر همراه باشید.

داستان و روایت بازی به این صورت است که پس از شکست «شینوک» از «کسی کیج»، «ریدن» تصمیم می‌گیرد با کشتن دشمنان، از Earthrealm محافظت کند. با این حال «کرانیکا» که خود را به‌عنوان نگه‌دارنده زمان معرفی کرده است، می‌خواهد با از بین ‌بردن ریدن، نظم را به دنیا باز‌گرداند. بازی دارای 20 شخصیت است که نام کاراکتر‌های شناخته‌شده‌ای در آن‌ها به چشم می‌خورد. دیگر کاراکترها، در قالب بسته‌های الحاقی در ادامه به بازی اضافه خواهند شد.

بخش داستانی Mortal Kombat 11 طولانی‌ترین کمپین داستانی در بین عناوین مبارزه‌ای استودیو NetherRealm می‌باشد. دستیار تهیه‌کننده‌ Mortal Kombat 11 در جدیدترین مصاحبه‌ی خود از بخش کمپین جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ندررلم به‌عنوان «بزرگ‌ترین بخش داستانی ساخته‌شده در استودیو» یادکرده است، این بخش چیزی حدود ۸ ساعت به طول می‌انجامد.

بازی Mortal Kombat 11 نسبت به قبل پیشرفته‌تر شده است. در این بازی، به‌جای یک محور و سبک برای حرکات تقویت‌شده و حرکات شکننده کامبوها و اشعه ایکس، شاهد دو خط هستیم. یکی از آن‌ها به حرکات ویژه تقویت‌شده‌ای مربوط است که نسبت به بازی‌های Mortal Kombat و Mortal Kombat X گسترده‎تر شده‌اند و دیگری برای حرکات تدافعی است که می‌تواند برای متوقف کردن کمبوها و کارهای دیگر هم استفاده کرد.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Mortal Kombat 11:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i۵-۷۵۰ ۲٫۶۶ GHz یا AMD Phenom II X۴ ۹۶۵, ۳٫۴ GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX ۶۷۰ یا AMD® Radeon™ HD ۷۹۵۰ یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۳۶ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Mortal Kombat 11:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i۳-۲۱۰۰ ۳٫۱ GHz یا AMD FX-۶۳۰۰ ۳٫۵ GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™۱۰۶۰ یا AMD® Radeon™ R۹ ۲۹۰ یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۳۶ گیگابایت