بازی ساخته استودیو GearBox است که توانسته بازی‌ای در سبک شوتر بسازد که با تزریق المان‌های نقش‌آفرینی طعم دل‌چسبی به پیکره بازی سرزمین‌های مرزی دهد. ژانر بازی اکشن، تیراندازی اول‌شخص است. ناشر بازی، کمپانی 2K Games می‌باشد که برای پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر کرده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Borderlands 2: Remastered برای PS4 همراه باشید.

داستان بازی کمی بعد از نسخه اول روایت می‌شود. شما در نقش یکی از Vault Hunter ها وارد بازی می‌شوید. بازی با سکانسی هیجان‌انگیز و جذاب آغاز می‌شود. Borderlands 2، سیستم کلاسیک تیراندازی و مبارزات Borderlands را تغییر داده و آن‌ها را تکامل بخشیده است که این بازی را به‌عنوان یک جهان جذاب‌تر در کنار کاراکترهای دوست‌داشتنی معرفی می‌کند. این بازی شمارا در یک تور کوتاه از ایستگاه فضایی شگفت‌انگیز قبل از فرستادن شما به سیاره دیگر قرار می‌دهد و مهم‌ترین چالش شما حفظ بقا در طول مراحل بازی است. داشتن اکسیژن یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی است که نه‌تنها برای حفظ بقای شما لازم است بلکه به‌عنوان یک تقویت‌کننده جت عمل می‌کند تا شمارا در فضا بالا ببرد.

گرافیک بازی و کیفیت بصری بازی، حرفی برای گفتن نگذاشته‌اند. پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان، قابلیت پشتیبانی 4K و HDR را دارد و بافت‌های جدید محیطی، کاراکترها و وسایل نقلیه در بازی به همراه بهبود سایه‌ها وجود دارد. پلتفرم PC بسیاری از این موارد مشابه را شامل می‌شود، اما هیچ اشاره‌ای به HDR نشده است. بسته‌های بافت فوق‌العاده HD در تمامی پلتفرم‌های پشتیبانی شده و بازی دارای یک خروجی ویدئویی از 1080p با سرعت 60 فریم در ثانیه است.