بازی Resident Evil 6، یک عنوان در سبک اکشن، ماجراجویی، ترس و وحشت می‌باشد که توسط کمپانی بزرگ، مشهور و معروف CAPCOM، تولید و منتشر شده است؛ در ادامه با گیم‌تودانلود و دانلود بازی Resident Evil 6 برای کامپیوتر همراه باشید …

داستان بازی Resident Evil 6 از چند جهت و از دیدگاه چندین شخصیت رقم می‌خورد؛ اما از هر دیدگاهی و با هر شخصیتی که بازی را شروع کنید، در آخر این داستان به یکجا ختم می‌شود؛ اما داستان اصلی به شش ماه بعد و ۲۹ ژوئن ۲۰۱۳ برمی‌گردد. لیان اسکات کندی و هلنا هارپر مأمور محافظت از رئیس‌جمهور آمریکا آدام بن فورد هستند که رئیس‌جمهور دچار حمله بیوتروریسمی می‌شود.

لیان و هلنا به دنبال این هستند که چه کسی در پس پرده این حملات بیوتروریسمی قرار دارد تا انتقام خون رئیس‌جمهور را از وی بگیرند. لیان و هلنا متوجه می‌شوند که فردی که در حال حاضر کنترل تمامی نیروهای مبارز حملات بیوتروریسمی را بر عهده دارد درک سیمونز است که خود برخلاف چیزی که خیلی‌ها فکر می‌کنند در پشت حملات قرار دارد. لیان و هلنا به‌طور مخفیانه با فردی از داخل نیروهای دولتی راهی را برای رسیدن به سیمونز پیدا می‌کند تا اینکه متوجه می‌شود تمام این سره نخ‌ها به کشور چین برمی‌گردد.