پس از ورود به نسل هشتم دنیای بازی‌ها شرکت‌ها تمام تلاش و سعی خود را به کاربردند تا بازی را بسازند که تمامی انتظارات کاربران را برآورده کند. شرکت EA که همگان آن را با سری‌های محبوب FIFA می‌شناسند از این اتفاق بی‌نصیب نماند و در تاریخ 23 سپتامبر 2014 بازی FIFA 15 را با تغییرات زیاد و برای پلتفرم‌های Microsoft Windows, Play Station 4, Xbox One و همچنین کنسول‌های نسل هفتمی روانهٔ بازار کرد. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی FIFA 15 برای کامپیوتر همراه باشید.

معرفی موتور قدرتمند گرافیکی Ignite شروع جدیدی در تاریخ فیفا و همچنین یک شبیه‌ساز واقعی فوتبال برای بازی بازان بود. آمدن کنسول‌های نسل هشتم ازیک‌طرف و رشد رقیب فیفا یعنی PES از طرف دیگر باعث شد سال 2015 سالی با تغییرات بزرگ برای دنیای فوتبال دربازی‌ها باشد. تغییرات کلی گرافیک بازی را می‌توان در تمامی بخش‌های ریزودرشت بازی مشاهده کرد. از تغییر در چهره‌های بازیکنان گرفته تا پویا شدن چمن بازی و افکت‌های بی‌نظیر و جذاب باران و طراحی بسیار خوب ورزشگاه‌ها به همراه تشویق‌های بی‌امان تماشاگران که گاهی اوقات تفاوتی با واقعیت ندارد!

تمرکز اصلی FIFA 15 بیشتر بر روی لیگ جزیره بود. از طراحی بی‌نقص ورزشگاه‌ها گرفته تا تابلوهای تبلیغاتی دور زمین و همچنین اسکن‌های بی‌نقص از چهره‌های بازیکنان و خرید کامل لایسنس های این لیگ باعث شد لیگ جزیره را تابه‌حال با این میزان جزئیات ندیده باشیم. البته FIFA 15 فقط به لیگ جزیره اشاره ندارد. بازی تغییرات قابل‌توجهی در گیم‌پلی و سیستم شوتینگ دارد و برخلاف نسخه‌های پیشین سرعت و میزان دویدن بازیکنان حساب‌شده و نزدیک واقعیت است.

در بخش دفاعی بازی مدافعین تیم حریف هوشمندانه‌تر در برابر حمله‌ها رفتار می‌کنند و نسبت به قبل هماهنگ‌تر شده‌اند. گروه‌های ضعیف در برابر حریفان قوی، بااحتیاط بیشتری کار می‌کنند. این پیشرفت به طبیعی‌تر شدن بازی کمک بسیاری کرده است. ولی درعین‌حال مشکلات ریزودرشتی نیز دارد. بهبود عملکرد دروازه‌بان‌ها و پیشرفت در واکنش‌هایشان به‌عنوان یکی از اهداف FIFA 15 نیز به‌عنوان اهداف بازی بیان‌شده بود که در این زمینه نیز موفق ظاهر شد. بخش Career Mod همچنان مثل گذشته هیجان‌انگیز و پرتنش ادامه دارد، منو کاربری همان شکل نسخهٔ 14 را دارد ولی نسبتاً دسترسی به قسمت‌های مختلف آسان‌تر شده است، می‌شود گفت که منو و رابط کاربری در فیفا به تکامل کامل رسیده و تغییرات بیش حد برای آن لازم نیست، اما منو ترکیب یا همان Team Management به‌کلی تغییر پیداکرده است.

در بخش موسیقی و صداگذاری FIFA همیشه پیشتاز بوده و این امر در مورد FIFA 15 نیز صادق است. اگر به دنبال تغییرات گرافیکی بالا و یک گیم‌پلی ارتقا یافته هستید، FIFA 15 بهترین انتخاب برای شماست. برای دانلود این بازی در ادامهٔ مطلب با گیم‌تودانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی FIFA 15:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i3 2.4Ghz یا AMD FX 6350 یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 210 یا Intel HD 4000 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۲۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی FIFA 15:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5 2.8Ghz یا AMD FX 8350 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™660 یا AMD Radeon™ HD 7870 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۲۰ گیگابایت