بازی Mortal Kombat XL ساخته کمپانی برادران وارنر که توسط استودیو NetherRealm Studios در April 7, 2015 برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و اندروید منتشر شد. بازی از همان سبک و سیاق نسخه‌های قبلی پیروی می‌کند و ژانر مبارزه‌ای دارد. نسخهٔ تحت عنوان XL عرضه‌شده، همان Mortal Kombat X است با این تفاوت که تمام بسته‌های الحاقی عرضه‌شده در یک سال اخیر را در خود جای‌داده است. مهم‌ترین خصوصیت این نسخه، وجود همهٔ کاراکترهای مهمان دربسته‌های الحاقی Kombat Pack است که اهمیت خرید این نسخه را بیش‌ازپیش بیشتر می‌کند. در ادامه با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Mortal Kombat XL برای PS4 همراه باشید.

داستان بازی، آن‌چنان چنگی به دل نمی‌زند. روایت بازی کودکانه و با کمترین پردازش جلو می‌رود و اگر کسی نسخهٔ قبل را هم‌بازی نکرده باشد، در بین شخصیت‌ها و جریانات کم‌جزئیات گم می‌شود. شاو کان که یکی از کاراکترهای اصلی بازی بود، در نسخه قبلی کشته شد و استودیو NetherRealm نتوانست جای این کاراکتر باعظمت و ترسناک را پر کند. کوتال کان که اکنون امپراتور دنیای بیرونی را به دست گرفته است؛ اصلاً ابهت و جذبهٔ شاو کان را ندارد و در خیلی از صحنه‌ها، حتی از کاراکترهای معمولی بازی هم ضعیف‌تر ظاهر می‌شود. خوشبختانه سبک مبارزه‌ای جایی است که روایت داستان و بخش مرحله‌ای، معیار اصلی برای ارزش‌گذاری کلی بازی محسوب نمی‌شود. تمرکز اصلی Mortal Kombat XL در طراحی فیزیکی شخصیت‌ها، دقت بالا در اجرای ضربات و تعریف رفتارهای منحصربه‌فرد است تا جمعی از بهترین مبارزها را به وجود بیاورند.

جلوه‌های بصری بازی در القای آن حس خاکستری نقش پررنگی دارند. موتور گرافیکی بازی، همان موتور گرافیکی آنریل ۳ است. این موتور گرافیکی، قدرت انعکاس نور، پردازش بافت‌ها، نرم بودن پویانمایی‌ها و کیفیت جزئیات را بالابرده است. گرافیک فنی بازی ضعف‌ها و قوت‌های کاملاً مشهودی دارد و این بازی را می‌توان با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا کرد. این دو عامل در کنار جزئیات چشم‌نوازی که سازندگان در هنگام مبارزه‌ها به ما نشان می‌دهند، تجربهٔ هیجان‌انگیزی را به مخاطب انتقال می‌دهد. موسیقی و صداگذاری بازی نیز در سطح خوبی قرار دارند و متناسب با هر مرحله طراحی‌شده‌اند به‌طوری‌که گاه با ریتم تند و پرهیجان و گاه با ریتم کند پخش می‌شوند؛ همچنین صداپیشگی شخصیت‌های بازی نیز در سطح خوبی قرار دارد.