Rad Rodgers: Radical Edition یک عنوان در سبک اکشن، ماجراجویی می‌باشد که توسط استودیو 3D Realms ساخته‌شده است. این استودیو بازی‌های Rad Rodgers World One و Bombshell را در کارنامه هنری خود دارد. بازی Rad Rodgers: Radical Edition قصد دارد تا سبک اکشن در سال 1990 را با قالب جدید و بروز به نمایش بگذارد. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Rad Rodgers: Radical Edition برای کامپیوتر همراه باشید.

داستان بازی، یکی از بخش‌های موردتوجه است که توانسته این عنوان را موفق سازد. Rad یک پسر جوان است که وقت زیادی را پای بازی‌های ویدیویی صرف می‌کند یک روز از خواب بیدار می‌شود و متوجه می‌شود که وارد یکی از این بازی‌های ویدیویی شده است. اکنون باید با استفاده از وسایل و امکانات داخل بازی و به همراه Dusty که کنسول قدیمی این پسر است و در این دنیا زنده شده است، دست‌به‌دست هم بدهید و برای بیرون آمدن از این موقعیت تلاش کنید. این قسمت از بازی دارای ۷ مرحله پرخطر و جذاب است.

در کنار گیم‌پلی جذاب بازی، موسیقی متن‌های فوق‌العاده به همراه افکت‌های صوتی بی‌نقص، توانسته تأثیر گیم‌پلی را دوچندان کند و کاربر را ساعت‌ها سرگرم کند. گرافیک بازی بی‌نقص است و تمامی جزئیات بدون نقص ساخته‌شده‌اند و محیط‌های مختلف از جنگل گرفته و دریا تا کوه‌ها، به‌صورت دقیق ساخته‌شده است و استودیو 3D Realms حرفی برای گفتن باقی نگذاشته است.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Rad Rodgers: Radical Edition:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel یا AMD 2.5 GHz یا بهتر
حافظه رم: 6 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® 750 Ti یا AMD Radeon™ R7 260X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای موردنیاز: 10 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Rad Rodgers: Radical Edition:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5 4690 یا AMD Phenom™ II X4 یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™660 یا AMD Radeon™ HD 7950 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 10 گیگابایت