کمپانی برادران وارنر با انتشار بازی ویدیویی The Lego Movie 2 با نام The Lego Movie 2 Video game برای پلتفرم‌های مدرن منتشر کردند. این بازی برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴، کامپیوتر و نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشرشده است. داستان بازی از نسخه فیلمی آن سرخط می‌گیرد و بر اساس آن جلو می‌رود. سبک بازی اکشن ماجراجویی می‌باشد و کاربر را ساعت‌ها می‌تواند سرگرم کند. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی The LEGO Movie 2 Videogame برای کامپیوتر همراه باشید.

کاراکترهای بازی از فیلم لگو 2 در این بازی حضور پیدا خواهند کرد. امت، لوسی و لگو بتمن از شخصیت‌هایی هستند که در این بازی دیده خواهند شد. بیش از ۱۰۰ کاراکتر قابل بازی به همراه دنیاهای هر دو فیلم در بازی The Lego Movie 2 Video game حضور خواهند داشت. همچنین مکانیسم‌های همیشگی گیم‌پلی این سری نیز در این ویدیو دیده می‌شود. همانند همیشه طنزهای دوست‌داشتنی لگو هم در صحبت‌های کاراکترها به گوش می‌خورد که مثل همیشه طرفداران انتظار آن را می‌کشند.

داستان بازی، از فیلم همین بازی، خط می‌گیرد و قصد دارد داستان آن را برای این بازی به تصویر بکشد. داستان بازی ازاین‌قرار است که موجودات فضایی دنیای Bricksburg را ویران کرده‌اند و درحالی‌که دوستان Emmet را ربوده‌اند، پا به فرار گذاشته‌اند. حال امت به همراه قهرمان‌های دیگر باید به دنیای Systar System سفر کند و به نبرد با موجودات دیگر برود. شما در این محیط آزادی عمل دارید و می‌توانید در منطقه کاوش کنید و مهارت‌های Master Building خود را نیز به معرض آزمایش قرار دهید.

کریس پرت، الیزابت بنکس، ویل آرنت، تیفانی هدیش، استفانی بیاتریز، چنینگ تیتوم، جونا هیل، نیک آفرمن، چارلی دی و آرتورو کاسترو، ازجمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن The LEGO Movie 2: The Second Part حضور دارند و صداپیشگی شخصیت‌های این انیمیشن مورد انتظار را بر عهده‌دارند و مایک میچل کارگردان این بازی است. برای دانلود این بازی جذاب با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی The LEGO Movie 2 Videogame:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i3-4130 یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® 750 Ti یا AMD Radeon™ HD 7770 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای موردنیاز: 10 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی The LEGO Movie 2 Videogame:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: AMD Ryzen 3 1200 یا Intel Core i5-3470 یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™760 یا AMD Radeon™ R9 280X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 10 گیگابایت