بازی The Hunter: Call of the Wild که یک شبیه‌ساز شکار محصول استودیو آوالانچ و کمپانی اکپنسیو ورلدز است که برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان تاکنون منتشرشده است. استودیو آوالانچ را با سری بازی‌های Just Cause می‌شناسیم. بازی از قسمت‌های مختلفی در جهان وسیع تشکیل‌شده که گیمرها آزادانه می‌توانند در آن حرکت کنند و حیوانات مختلف را شکار کنند. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی The Hunter: Call of the Wild برای کامپیوتر همراه باشید.

The Hunter: Call of the Wild یک بازی شبیه‌ساز شکار جهان باز است که در آن می‌توانید در نقشه‌های بزرگ کشور آلمان و منطقه شمال غربی اقیانوس آرام، گشت‌وگذار کرده و اهدافتان را شکار کنید. باید بدون سروصدا خودتان را به موقعیت مناسب برسانید و به سمت آن‌ها شلیک کنید. به‌علاوه در بازی چالش‌ها و مأموریت‌های مختلفی نیز بهتان داده خواهد شد. حتی درصورتی‌که در نقشه وسیع بازی گم بشوید، می‌توانید با استفاده از گوشی خودتان از بومی‌های منطقه کمک بگیرید.

بازی علاوه برداشتن حالت تک‌نفره، حالت‌های چندنفره همکاری و رقابتی نیز دارد و مثلاً می‌توانید هم‌زمان به‌صورت هشت نفرِ با دوستانتان به شکار بروید. در کنار گیم‌پلی جذاب و مراحل سرگرم‌کننده، وجود گرافیک خارق‌العاده به لطف موتور گرافیکی Apex، محیط The Hunter: Call of the Wild به بهترین نحو ممکن ساخته‌شده است. به‌طوری‌که بازی را به شبیه‌ساز شکار بی‌نقص تبدیل کرده است. به‌عنوان‌مثال در هنگام شلیک، به مواردی مثل جهت وزش باد هم توجه داشته باشید. از دیگر ویژگی‌های بازی هم می‌توان به چرخه شب و روز و آب‌وهوای متغیر اشاره کرد.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی The Hunter: Call of the Wild:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel i3-4170 یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™660 یا AMD Radeon™ HD7870 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 20 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی The Hunter: Call of the Wild:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel i7 quad-core یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™760 یا AMD Radeon™ R9 270x یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 20 گیگابایت