بازی Resident Evil 7 biohazard در سبک اکشن، ترسناک و ماجرایی است که توسط استودیوی CAPCOM Co. Ltd ساخته‌شده و سپس در سال 2017 توسط کمپانی کپ کام CAPCOM برای پلتفرم‌های نسل هشتم یعنی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد؛ در ادامه با گیم تو دانلود و دانلود بازی Resident Evil 7 Biohazard همراه باشید…

بازی رزیدنت اویل 7، جدیدترین قسمت از مجموعه‌ی پرچم‌دارِ استودیوی ژاپنی کپکام، بازی فوق‌العاده‌ و بی‌نقصی نیست، اما تا دلتان بخواهد سرگرم‌کننده و خوش‌ساخت است. بازی تماماً نوآورانه‌ای که از روی تریلرهایش به نظر می‌رسید نیست، اما این عدم نوآوری صرفاً نکته‌ی بدی محسوب نمی‌شود. «رزیدنت اویل 7» برخلاف چیزی که فکر می‌کردیم حرکت انقلابی شینجی میکامی با «رزیدنت اویل 4» را تکرار نمی‌کند، اما این نه‌تنها یکی از نکات منفی‌اش نیست که شاید بهترین ویژگی بازی هم باشد. حقیقت این است که بعضی‌ بازی‌ها آن‌قدر به تکرار افتاده‌اند که فقط چیزی مثل یک نوآوری و انقلاب اساسی آن‌ها را از شرایط خسته‌کننده‌ و درجا زدنشان نجات می‌دهد.

در رزیدنت اویل ۷ بازیکن نقش فردی به نام ایتن وینترز را بر عهده می‌گیرد که به دنبال همسر خود یعنی میا وینترز می‌گردد که ۳ سال پیش گم‌شده بود و سرنخ مهمی که آخرین فیلم میا بود او را به دالوی (Dulvey) در ایالت لوئیزیانا می‌کشاند. در ادامهٔ این حوادث ایتن به خانه‌ای مرموز می‌رود و سرنخ‌های بیشتری را از میا پیدا می‌کند، اما با دیدن فیلمی قدیمی از کسانی که قبلاً به این خانه برای ماجراجویی آمده بودند متوجه می‌شود که ساکنان قبلی این خانه یعنی خانوادهٔ بیکر که اکنون ناپدیدشده‌اند نفرین‌شده و مانند ارواحی در این خانه حضور دارند.