دو نسخه اول این مجموعه بااینکه شاید آثار شاهکاری نباشند، اما طرفداران نسبتاً زیادی کسب کردند و این بار از نسخه سوم بازی یعنی Crackdown 3 انتظارات بسیار بالا است. این بازی ساخته استودیو Sumo Digital می‌باشد که توسط Xbox Game Studios در ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ منتشرشده و یک اثر انحصاری از مایکروسافت به شمار می‌رود. سبک بازی اکشن و ماجراجویی است و کاربر را برای هر مرحله در چالش‌هایی قرار می‌دهد. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Crackdown 3 برای کامپیوتر همراه باشید.

بخش داستانی بازی Crackdown 3 نیازمند ۱۵ ساعت می‌باشد و این بازی در کنار ارائهٔ یک داستان علمی تخیلی، شمارا برای رقابت در بخش چندنفره‌اش آماده می‌کند. داستان بازی از یک حمله تروریستی شروع می‌شود. جایی که این حملات تروریستی باعث شده تا سراسر جهان دچار مشکل تأمین انرژی شود و شهر New Providence که یکی از شهرهای اصلی این بازی است، با این مشکل مواجه شده است. کاربر باید با کنترل شخصیت اصلی بازی، وارد این شهر شود و با از بین بردن سرکرده گروه‌هایی که شهر را کنترل می‌کنند و همین‌طور تخریب بناهای متعلق به آن‌ها، به مشکلات این منطقه پایان ببخشد.

بازی در کنار بخش داستانی نسبتاً جذاب، از گیم‌پلی خوبی برخوردار است و نبردها در بازی می‌تواند کاربر را ساعت‌ها سرگرم کند. بازیکنان می‌توانند توسط سلاح‌های متنوعی از تفنگ‌ها و نارنجک‌ها، به همراه قدرت‌های فیزیکی کاراکترها به مبارزه بپردازند. همچنین، تمامی وسایل نقلیه‌ای که در بازی پیدا می‌شوند، قابل‌استفاده هستند. البته این وسایل نقلیه هم به‌وفور یافت می‌شوند که می‌توانید از آن‌ها برای رسیدن به نقاط دورتر استفاده کنید. با کشتن افراد مختلف و عبور از هر مرحله، گوی‌های خاصی به بازیکنان تعلق می‌گیرد که توسط آن‌ها می‌توان مهارت‌های اصلی کاراکترها را افزایش داد. در ادامه برای دانلود این بازی با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Crackdown 3:

سیستم‌عامل: نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰ (نسخهٔ ۱۴۳۹۳٫۰ یا بالاتر)
پردازنده: Intel® Core™i5 3470 یا AMD FX-6300 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® 750 Ti یا AMD Radeon™ R7 260X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: 36 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Crackdown 3:

سیستم‌عامل: نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰ (نسخهٔ ۱۴۳۹۳٫۰ یا بالاتر)
پردازنده: Intel® Core™i5 4690 یا AMD FX-8350 یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™1060 یا AMD Radeon™ R9 290X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: 36 گیگابایت