بازی Resident Evil Operation Raccoon City، یک بازی در سبک اکشن-ماجراجویی و ترسناک می‌باشد که توسط کمپانی مشهور CAPCOM تولید و منتشرشده است؛ در ادامه با گیم تو دانلود و دانلود بازی Resident Evil Operation Raccoon City همراه باشید …

داستان بازی Resident Evil Operation Raccoon City به آنجا برمی‌گردد که شهر راکون پس از انتشار ویروس تی در سطح شهر، دچار طغیان شده است. شهروندان به‌سرعت به ویروس تی مبتلا و به زامبی تبدیل می‌شوند. ویروس تی، در حقیقت یک سلاح بیولوژیکی بود که توسط شرکت آمبرلا ساخته شد.

داستان کلی بازی Resident Evil Operation Raccoon City، بازگویی مجددی از رخدادهای دو بازی اصلی “Resident Evil 2 و Resident Evil 3” می‌باشد که دچار تغییراتی در داستان نسخه‌های اصلی نیز شده است و داستان را به‌طوری دیگر و از نگاهی دیگر روایت می‌کند. شما در نقش یکی از شخصیت‌های گروه U.S.S به ایفای نقش در بازی می‌پردازید که پیش‌ازاین، چنین شخصیت‌هایی در نسخه‌های اصلی بازی وجود نداشته‌اند.

شما در کنار این شخصیت‌ها می‌تواند، کنترل یکی از شخصیت‌های نیروهای ویژه ایالات‌متحده را بر عهده بگیرد که بازی را از جذابیت ویژه‌ای برخوردار می‌کند. مأموریت تیم U.S.S، پاک‌سازی آثار به‌جای مانده از شرکت آمبرلا در جریان طغیان شهر راکون است. این مأموریت‌ها شامل کشتن بازماندگانی از این طغیان است که بر ضد آمبرلا مدرکی در اختیاردارند.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Resident Evil Operation Raccoon City :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4 Ghz یا AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA(R) GeForce(R) 8800GTS یا ATI Radeon(TM) HD 3850
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 10 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Resident Evil Operation Raccoon City :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel(R) Core(TM)2 Quad 2.7 Ghz یا AMD Phenom(TM)II X4 3 Ghz
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 560
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 10 گیگابایت