بازی Resident Evil 6، یک عنوان در سبک اکشن، ماجراجویی، ترس و وحشت می‌باشد که توسط کمپانی بزرگ، مشهور و معروف CAPCOM، در تاریخ 2 اکتبر 2012 برای کنسول PlayStation 3 و XBox 360 تولید و منتشر و نسخه رایانه‌ای این بازی در تاریخ 22 مارس 2013 منتشر گردید؛ در ادامه با گیم‌تودانلود و دانلود بازی Resident Evil 6 برای کامپیوتر همراه باشید.

داستان بازی Resident Evil 6 از چند جهت و از دیدگاه چندین شخصیت رقم می‌خورد؛ اما از هر دیدگاهی و با هر شخصیتی که بازی را شروع کنید، در آخر این داستان به یکجا ختم می‌شود؛ اما داستان اصلی به شش ماه بعد و ۲۹ ژوئن ۲۰۱۳ برمی‌گردد. لیان اسکات کندی و هلنا هارپر مأمور محافظت از رئیس‌جمهور آمریکا آدام بن فورد هستند که رئیس‌جمهور دچار حمله بیوتروریسمی می‌شود.

لیان و هلنا به دنبال این هستند که چه کسی در پس پرده این حملات بیوتروریسمی قرار دارد تا انتقام خون رئیس‌جمهور را از وی بگیرند. لیان و هلنا متوجه می‌شوند که فردی که در حال حاضر کنترل تمامی نیروهای مبارز حملات بیوتروریسمی را بر عهده دارد درک سیمونز است که خود برخلاف چیزی که خیلی‌ها فکر می‌کنند در پشت حملات قرار دارد. لیان و هلنا به‌طور مخفیانه با فردی از داخل نیروهای دولتی راهی را برای رسیدن به سیمونز پیدا می‌کند تا اینکه متوجه می‌شود تمام این سره نخ‌ها به کشور چین برمی‌گردد.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Resident Evil 6 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® CoreTM2 Duo 2.4 Ghz یا AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® 8800GTS
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 16 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Resident Evil 6 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® CoreTM2 Quad 2.7 Ghz یا AMD PhenomTM II X4 3 Ghz
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 560
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 16 گیگابایت