بازی Resident Evil 2 Remake، جدیدترین نسخه‌ی منتشرشده از سری مشهور و پرطرفدار Resident Evil می‌باشد که توسط شرکت معروف CAPCOM تولید و منتشرشده است. سری Resident Evil از آن ابتدا در بین گیمرها، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود بازی Resident Evil 2 Remake برای PS4 همراه باشید…

همان‌طور که از اسم بازی پیداست، Resident Evil 2 Remake نسخه بازسازی‌شده‌ی بازی Resident Evil 2 می‌باشد که برای کنسول پرطرفدار PlayStation و پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر گردیده بود. انتشار نسخه بازسازی‌شده‌ی این بازی، موجب خرسندی طرفداران این عنوان گردید و یادآور خاطرات آنان شد.

داستان بازی در مورد یک مأمور جدید پلیس در شهر راکون به نام لیان اسکات کندی و یک دانشجو بانام کلر ردفیلد می‌باشد. ویروسی ناشناخته تمامی ساکنان این شهر را تبدیل به مردگان متحرک (زامبی) کرده است و هیچ راهی جز فرار از این شهر، برای آن‌ها باقی نمانده است. در ابتدا شخصیت اصلی این بازی، یعنی لیان، از هیچ‌چیز باخبر نیست و همه‌چیز را به طرز عادی‌ای مشاهده می‌کند.

تا اینکه لیان برای اتومبیل خود، نیاز به سوخت پیداکرده و به‌ناچار، در یک پمپ‌بنزین توقف می‌کند. پس از پیاده شدن، شک و تردید تمام وجود لیان را در برمی‌گیرد؛ زیرا هیچ شخصی در پمپ‌بنزین حضور نداشته و همچنین خودرو پلیس بدون سرنشین به طرز مشکوکی در کنار فروشگاه کوچکی که در آن پمپ‌بنزین قرار داشته، پارک شده است.

در آن موقع بود که لیان کنجکاو شده که ببیند در اطرافش چه می‌گذرد و قضیه از چه قرار است. پس از وارد شدن به فروشگاه، لیان با صحنه قتل دو مأمور پلیس توسط یک موجود ناشناخته روبه‌رو می‌شود. آنجاست که لحظه فرار فرامی‌رسد. جالب است بدانید، بازی دارای دو شخصیت و دو گیم پلی متفاوت می‌باشد که این موضوع به‌خودی‌خود، به جذابیت بازی می‌افزاید.

بازی از گرافیک فوق‌العاده‌ای برخوردار است و موتور گرافیکی این بازی، دقیقاً همان موتور گرافیکی‌ای است که در نسخه پیشین این مجموعه، یعنی Resident Evil 7 به‌کاررفته بود. تمامی جزئیات با دقت خاصی طراحی‌شده‌اند و بازهم کمپانی CAPCOM توانست عنوانی خاطره‌انگیز را به‌خوبی بازسازی کند.