پس از گذشت زمانی اندک از انتشار بازی Resident Evil 2 Remake، گروه‌های هکر برای کرک کردن این عنوان پرطرفدار و مورد انتظار، دست‌به‌کار شدند. در این میان، گروه هکر قدرتمند CODEX، موفق به کرک کردن این عنوان شد و باری دیگر ثابت کرد که قفل‌های ضد کرک، نمی‌توانند مانع کار آن‌ها شوند و جلوی کرک کردن و دور زدن بازی‌ها را بگیرند. برای دانلود کرک جداگانه بازی Resident Evil 2 Remake در ادامه مطالب با گیم تو دانلود همراه باشید …

بازی Resident Evil 2 Remake، جدیدترین نسخه‌ی منتشرشده از سری مشهور و پرطرفدار Resident Evil می‌باشد که توسط شرکت معروف CAPCOM تولید و منتشرشده است. این عنوان، نسخه بازسازی‌شده‌ی عنوان خاطره‌انگیز Resident Evil 2 می‌باشد که به‌تازگی تولید و منتشرشده است.

داستان بازی مربوط به پلیسی جوان و تازه‌کار شهر راکون به نام لیان اسکات کندی و یک دانشجو به نام کلر ردفیلد می‌باشد. همه‌چیز ازآنجا شروع می‌شود که لیان برای پر کردن باک بنزین اتومبیل خود، به پمپ‌بنزین می‌رود. ابتدا لیان از چیزی باخبر نیست و فکر می‌کند همه‌چیز در این شهر عادی و هیچ اتفاقی رخ نداده است.

هنگامی‌که لیان از ماشین خود پیاده می‌شود، متوجه چیزهای مشکوکی در اطراف خودش می‌شود؛ ماشین پلیسی که آنجا پارک بوده و پمپ‌بنزینی که هیچ متصدی در آن مشغول به کار نیست!

وقتی لیان وارد فروشگاه کوچکی که درون پمپ‌بنزین است، وارد می‌شود، با صحنه‌ای دردناک از قتل دو مامور پلیس توسط یک زامبی روبه‌رو می‌شود. لیان تنها راهی که پیش رو دارد، فرار از آن مخمصه است؛ که هنگام خروج از درب، کلر ردفیلد را برای اولین بار، هنگامی‌که زامبی‌ها از هر طرف در حال حرکت به سمت شما هستند، ملاقات می‌کند.