سری بازی‌های Fallout، از قدیمی‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی است که نسخه اول آن در سال ۱۹۹۷ میلادی عرضه شد. بازی Fallout 4 در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های PC و PS4 و XBox One که توسط کمپانی Bethesda Softworks ساخته‌شده است، منتشر شد؛ و با بازخوردهای خوبی از سوی کاربران مواجه شد. اتمسفر فوق‌العاده بازی در کنار وسعت بالای محیطی آن و همچنان گیم‌پلی از مهم نکات این بازی است. سبک بازی اکشن ماجراجویی می‌باشد با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Fallout 4 برای کامپیوتر همراه باشید.

داستان بازی پس از اتمام جنگ جهانی دوم با انفجارهای اتمی در هیروشیما و ناکازاکی جریان دارد. این انفجارهای اتمی تأثیر زیادی در مردم دنیا می‌گذارد اما دانشمندان سعی دارند که جنبه‌های مثبت این اتفاق ازجمله این انرژی به یک منبع نامتناهی جدید تبدیل می‌شود که در ساخت ربات‌های هوشمند، خودروهای اتمی و بسیاری موارد دیگر از آن استفاده کرد را به جهانیان نشان دهند. بعد از گذشت چند سال، به سال ۲۰۷۷ می‌رسیم و آمریکا درگیر خونین‌ترین جنگ ممکن است. امیدی که روزی از انرژی اتمی نشات گرفته بود، جای خود را به یاس داده و همه برای زنده ماندن تلاش می‌کنند.

استودیو Bethesda در طراحی گیم‌پلی سری بازی‌های فال‌اوت نسبتاً بی‌نقص بوده و این بار در بازی Fallout 4، به بهترین شکل ممکن قطعات گیم‌پلی بازی را کنار هم قرار داده تا اثری فوق‌العاده در این زمینه فراهم کند. می‌توانید شخصیت دلخواه خودتان را به هر شکلی که مدنظرتان باشد، طراحی کنید. بازی در این بخش امکانات زیادی در اختیارتان قرار می‌دهد. روند بازی آن‌قدر وسیع و گسترده است و برای تجربه این بازی لازم است که وقت زیادی را صرف کنید و تمامی قسمت‌های بازی را تجربه کنید. سیستم مبارزات به بهترین نحو ممکن ساخته‌شده است. مبارزات به‌خوبی حس یک اکشن ناب را القا می‌کنند و درنتیجه می‌توان فال‌اوت ۴ را مثل یک شوتر اول‌شخص ناب بازی کرد.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Fallout 4:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5-2300 2.8 GHz یا AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® 550 Ti  یا AMD Radeon™ HD 7870 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۳۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Fallout 4:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i7 4790 3.6 GHz یا AMD FX-9590 4.7 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™780 یا AMD Radeon™ R9 290X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۳ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۳۰ گیگابایت