Resident Evil، یک مجموعه‌ی بسیار مشهور و پرطرفدار در سبک اکشن، معمایی، ماجراجویی و ترسناک می‌باشد که توسط کمپانی معروف CAPCOM تولید و منتشر گردیده است. CAPCOM همیشه ما را دعوت به ترس کرده است و با عناوین فوق‌العاده خوش‌ساختش، گیمرها را مجذوب خودکرده است و روزبه‌روز طرفداران این عنوان افزایش می‌یابد؛ در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید.

بازی Resident Evil 0 HD Remastered، یکی از عناوین کلاسیک مجموعه بازی Resident Evil می‌باشد که ما گیمرها با نسخه غیر بازسازی‌شده آن، بسیار خاطره داشته‌ایم. اخیراً کمپانی CAPCOM بجای انتشار نسخه‌های جدید از این مجموعه‌ی بزرگ، به فکر بازسازی عناوینی بوده است که گیمرها از چندین و چند سال پیش، با آن خاطره داشته‌اند.

اگر کمی به کارنامه بازی Resident Evil دقت کنید، مشاهده می‌کنید که اکثر گیمرهایی که از 10 سال پیش یا بیشتر مشغول به بازی کردن این مجموعه بودند، با عناوین قدیمی این عنوان بر روی کنسول PlayStation، خاطرات بسیاری دارند و آن نسخه‌ها جذابیت بسیاری برایشان داشته است. به همین دلیل شرکت CAPCOM به فکر زنده کردن خاطرات 10 سال یا بیشتر گیمرهای طرفدار خود افتاد که با بازسازی عناوین قدیمی این مجموعه و انتشار آن‌ها، یک قدردانی از گیمرهای قدیمی این سری بازی به‌جای آورد.

داستان بازی Resident Evil 0 HD Remastered، گیمرها را به سال 1998 میلادی بازمی‌گرداند، جایی که گزارش‌هایی مهم در مورد پیرامون چندین قتل‌ غیرمعمول در حومه‌ی شهر راکون دریافت شده است. اکنون، بخش نیروهای ویژه‌ S.T.A.R.S، گروه Bravo را که شامل مأمور تازه‌کار Rebecca Chambers می‌شود، برای تحقیق و بررسی‌های اولیه به محل حادثه اعزام می‌کند.

به‌طور ناگهان، موتور بالگرد به مشکل برخورد کرده و گروه مجبور به فرود اضطراری می‌شود. در ادامه، گروه Bravo به خودروی واژگون شده‌‌ای که حامل زندانیان است برخورد می‌کنند. Rebecca برای بررسی منطقه از گروه جداشده و در مسیر پیش روی خود یک Ecliptic Express که قطاری سریع‌السیر است و توسط Umbrella برای رفت‌وآمد کارکنان این شرکت از طریق کوهستان Arklay مورداستفاده قرار می‌گیرد را پیدا می‌کند. در داخل قطار، Rebecca با ستوان نیروی دریایی امریکا، Billy Coen که متهم ردیف اول قتل صورت گرفته است، روبرو می‌شود.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Resident Evil 0 HD Remastered :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX260
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 13 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Resident Evil 0 HD Remastered :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ 2 Quad 2.7 GHz
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 560
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 13 گیگابایت