بازی Resident Evil 2 Remake، جدیدترین نسخه‌ی منتشر شده از سری مشهور و پرطرفدار Resident Evil می‌باشد که توسط شرکت معروف CAPCOM تولید و منتشر شده است. سری Resident Evil از آن ابتدا در بین گیمرها، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است. با گیم‌تو‌دانلود دانلود بازی Resident Evil 2 Remake برای کامپیوتر همراه باشید.همانطور که از اسم بازی پیداست، Resident Evil 2 Remake نسخه بازسازی شده‌ی بازی Resident Evil 2 می‌باشد که برای کنسول پرطرفدار PlayStation و پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر گردیده بود. انتشار نسخه بازسازی شده‌ی این بازی، موجب خرسندی طرفداران این عنوان گردید و یاد آور خاطرات آنان شد.

داستان بازی در مورد یک مأمور جدید پلیس در شهر راکون به نام لیان اسکات کندی و یک دانشجو با نام کلر ردفیلد می‌باشد. ویروسی ناشناخته تمامی ساکنان این شهر را تبدیل به مردگان متحرک (زامبی) کرده است و هیچ راهی جز فرار از این شهر، برای آنها باقی نمانده است. در ابتدا شخصیت اصلی این بازی، یعنی لیان، از هیچ چیز با خبر نیست و می‌خواهد دریابد که چه حادثه ای رخ داده است.

لیان پس از وارد شدن به اداره پلیس، متوجه می شود که اتفاقی در اینجا رخ داده است؛ همه چیز مشکوک به نظر رسیده و وحشت همه جا را فرا گرفته است. پس از کمی جست و جو، متوجه می‌شود که تمامی همکاران او مرده‌اند و برخی دیگر به موجوداتی به نام زامبی تبدیل شده‌اند. درک این موضوع به شدت برای لیان سخت است؛ زیرا او از این داستان شوم بی خبر است!

بازی Resident Evil 2 Remake از موتور RE Engine، یعنی همان موتوری که در بازی Resident Evil 7: Biohazard نیز استفاده‌شده بود، بهره می‌برد. همان‌طور که از موتور قدرتمند این بازی پیداست، بازی از گرافیک فوق‌العاده‌ای برخوردار است و تمامی جزئیات به نحو احسن طراحی‌شده‌اند.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Resident Evil 2 Remake :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i5-4460 یا AMD FX™-6300 or better
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 760 یا AMD Radeon™ R7 260x
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 26 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Resident Evil 2 Remake :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i7-3770 یا AMD FX™-9590 or better
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 یا AMD Radeon™ RX 480
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 26 گیگابایت