پروسه اولیه و کانسپت‌های بازی Kingdom Hearts III از سال ۲۰۰۶ و پس از عرضهٔ بازی Kingdom Hearts II: Final Mix در ژاپن آغاز شد. سازنده این سری بازی‌ها، Square Enix می‌باشد و این نسخه برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. Kingdom Hearts III، سورا، کاراکتر اصلی بازی Kingdom Hearts III را به نمایش می‌کشد تا بتواند تاریکی را از بین ببرد. در ادامه با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Kingdom Hearts III برای PS4 همراه باشید.

از حیث داستانی، در بازی Kingdom Hearts III شاهد خط داستانی‌های متفاوتی هستیم که در انتها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. جهان فانتزی بازی  رنگ و بویی واقعی‌تر و زیباتر به خود گرفته است. از طرفی پویانمایی اجرای ضربات سورا و همچنین میان‌پرده‌های بازی با توجه به نمایش‌های گیم‌پلی و سینمایی Kingdom Hearts III، جلوه‌ای زیبا به خود گرفته‌اند. از طرفی استفاده از کاراکترهای متنوع و بیشتر از جهان پیکسار/دیزنی و فاینال فانتزی سبب شده است تا کینگدم هارتس ۳ به یک بازی مورد انتظار برای هواداران بازی‌های ویدیویی تبدیل شود.

ازنظر گیم‌پلی کینگدم هارتس ۳ یک بازی تلفیقی از آثار نقش‌آفرینی و هک‌اند اسلش است. بازیکنان با ورود به هر جهان از بازی و مواجه‌شدن با تغییراتی که در گیم‌پلی ایجاد می‌شود، غافل‌گیر خواهند شد. سری بازی‌های Kingdom Hearts به ادغام جهان‌های فانتزی کمپانی‌های مختلف در قالب یک بازی ویدیویی شهرت دارند و در سومین قسمت از این سری، به جهان‌های سری پویانمایی‌های کمپانی دیزنی مثل Toy Story،Big Hero 6،Tangled و یخ‌زده سفر خواهیم کرد و  باشخصیت‌های موجود در هر جهان، ماجراهای مختلفی را رقم خواهیم زد.