Ashen یک بازی نقش‌آفرینی است که شمارا به یک ماجراجویی زیبا و سرگرم‌کننده‌ می‌برد. این بازی توسط استودیو Annapurna Interactive منتشر شد و شرکت Aurora44 وظیفه انتشار آن را برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One بر عهده گرفت. بازی در مورد یک ماجراجو است که به دنبال پیدا کردن مکانی است که بتواند آن را خانه صدا بزند. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Ashen برای کامپیوتر همراه باشید.

این بازی نقش‌آفرینی المان‌های موجود در سری Souls و بازی Shadow of the Colossus را ترکیب کرده است و داستان شخصی آواره را روایت می‌کند که در جستجوی خانه است. دنیای بازی به‌صورت جهان آزاد است و وسعت بسیار زیادی دارد. شما می‌توانید در محیط بازی چرخ بزنید و با هیولاها و موجودات بازی مبارزه کنید. . قدرت شخصیت شما، فقط به آیتم‌های شما بستگی دارد و شخصیت شما به‌خودی‌خود، ارتقایی پیدا نمی‌کند.

گرافیک بازی بسیار ساده ولی جذاب و پر جزئیات طراحی‌شده و برای کاربر دل‌نشین است. صداگذاری‌ها و افکت‌های صوتی در بازی هیجان‌انگیز می‌باشند. این موارد در کنار بخش گیم‌پلی جذاب، این بازی را بیش‌ازحد انتظار موفق ساخته است. Ashen سرگرمی‌ها و قابلیت‌های جذابی را در دنیای بازی به شما ارائه می‌دهد و می‌تواند برای مدت طولانی، شمارا سرگرم نگه دارد.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Ashen :

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ (تنها ورژن ۶۴ بیتی)
پردازنده: Intel® Core™i3 @ 3.5GHz یا AMD FX-4170 یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™780 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۲ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Ashen :

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ (تنها ورژن ۶۴ بیتی)
پردازنده: Intel® Core™i5 @ 3.5GHz یا AMD FX 6 Core یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™970 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۲ گیگابایت