بازی Ride 3 اثری است که شاید بتواند مسکن خوبی برای طرفداران رشته موتورسواری باشد. این بازی توسط استودیو  Milestone S.r.l خلق‌شده و توسط همین شرکت برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشرشده است. بازی شبیه‌ساز مسابقه‌ای است که تمرکز اصلی خود را بر روی مسابقه با موتور گذاشته است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Ride 3 برای کامپیوتر همراه باشید.

بازی Ride 3 اثری است که در برخی از بخش‌های خود خیلی قدرتمند ظاهر می‌شود. کنترل موتورها به‌خوبی در بازی پیاده شده و تفاوت میان هندلینگ موتورهای مختلف کاملاً محسوس است. هندلینگ موتورها به‌قدری جالب از آب درآمده که وقتی با دوربین اول‌شخص مسابقات را طی می‌کنید، واقعاً حس جالبی به شما دست خواهد داد. در راید 3 موتورها هم ازنظر تعداد و هم ازنظر کلاس تنوع بالایی دارند و برندهای معروف و آشنای زیادی را می‌توان در آن پیدا کرد که رانندگی با هرکدام نیز تجربه جداگانه‌ای محسوب می‌شود.

بازی ازنظر تیونینگ‌های فنی و ظاهری در سطح کاملاً قابل قبولی ظاهر می‌شود که قطعاً شمارا راضی خواهد کرد. همچنین امکان ارتقا موتورها نیز با جایگزین کردن قطعات جدید و متعدد فراهم است که بازهم جزو ویژگی‌های مثبت بازی به‌حساب می‌آید و نتیجه این تیونینگ‌ها نیز در کنترل و راندن موتورها به‌خوبی احساس می‌شود. در بازی تعداد مسابقات زیاد است، اما طراحی بد و تنوع پایین آن‌ها این مسئله را تا حدودی بی‌ارزش می‌کند.

Ride 3 یکی از بدترین صداگذاری‌های ممکن را دارد که هیچ کمکی در انتقال هیجان به بازیکن نمی‌کند. مشکل کار ازاینجا شروع می‌شود که اصلاً صدایی از موتورهای اطراف شما درنمی‌آید، مثل که به‌جز شما هیچ موتوری در این پیست مسابقه نمی‌دهد. محیط اطراف بازی هم نه تماشاگری هست که صدایی داشته باشد و نه اینکه چپ کردن موتور یا وارد شدن به شانه‌های خاکی افکت‌های صوتی خاصی ایجاد می‌کند. بااین‌حال، گرافیک بازی به‌ویژه در طراحی موتورها بسیار خوب کارشده است و از این نظر قطعاً رضایت شمارا به خودش جلب خواهد کرد.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Ride 3:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core™i5-2500 یا AMD FX-8100 or better یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™1050 یا AMD Radeon™ HD 7950 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای موردنیاز: 23 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Ride 3:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core™i7-2600 یا AMD FX-8350 or better یا بهتر
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™1060 یا AMD Radeon™ R9 380 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۶ گیگابایت
فضای موردنیاز: 23 گیگابایت