بازی X4 Foundations در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار توسط استودیو Egosoft خلق شد و توسط همین استودیو منتشر شد. این بازی به‌صورت انحصاری برای پلتفرم کامپیوتر منتشرشده است. سبک بازی اکشن و یک شبیه‌ساز دنیا است که به شما اجازه می‌دهد تا با انواع سفینه‌های فضایی، دنیای فضایی و جهان آزاد بازی را کاوش کنید. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی X4 Foundations برای کامپیوتر همراه باشید.

همان‌طور که گفته شد، X4 Foundations یک شبیه‌ساز دنیا است که در آن شما می‌توانید با سفینه‌های فضایی به فضا بروید و در آنجا به کاوش بپردازید. در این بازی هدف تنها فضا نوردی نیست بلکه در هر سیاره موجودات و آدم‌های فضایی وجود دارند که کار را برای شما مشکل می‌کنند و باید با آن‌ها به مبارزه بپردازید. شما می‌توانید سفینه خود را شخصی‌سازی کنید و یا آن را ارتقا دهید. درواقع Egosoft تجربه‌ای لذت‌بخش از بازی را به ارمغان آورده است.

شما می‌توانید در هر زمان که خواستید از سفینه‌تان خارج شوید و از مناظر زیبای بازی لذت ببرید. گرافیک بازی بالاست و طراحی جزئیات به‌دقت انجام‌شده است. دنیای بازی کاملاً پویا طراحی‌شده است. اقتصاد در دنیای بازی کاملاً پویا است و قیمت اجناس مختلف یا تعداد انواع مختلف سفینه‌های فضایی، همگی مدام در حال تغییر هستند. اگر به دنبال یک بازی علمی تخیلی هستید که قابلیت‌های زیادی را به شما در یک محیط فضایی ارائه دهد این بازی می‌توانید گزینه مناسبی برایتان باشد.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی X4 Foundations:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ (تنها ورژن ۶۴ بیتی)
پردازنده: Intel® Core™i5-4590 یا AMD FX-8320 or better یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™780 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۲ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی X4 Foundations:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ (تنها ورژن ۶۴ بیتی)
پردازنده: Intel® Core™i7-6700 یا AMD FX-8350 or better یا بهتر
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™1070 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۶ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۲ گیگابایت