بازی Dishonored 2 توسط استودیو Arkane Studios خلق‌شده است و شرکت Bethesda Softworks وظیفه انتشار آن را برعهده‌گرفته است. این بازی در سال ۲۰۱۶ برای سه پلتفرم اصلی یعنی کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شد. سبک بازی اکشن ماجراجویی می‌باشد و یکی از بهترین بازی‌های نسل گذشته بود که توجه گیمرهای سرسخت سبک مخفی‌کاری را به خود جلب کرد. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Dishonored 2 برای کامپیوتر همراه باشید.

بازی از گیم‌پلی روان و لذت بخشی برخوردار است و در کنار داستان خوب توانسته تجربه خوبی را به ارمغان بیاورد. داستان بازی بسیار پیچیده است و به گفته سازنده باید بازی را دو بار تمام کنید تا داستان آن را متوجه شوید. ۲ شخصیت قابل بازی به نام‌های Corvo یعنی شخصیت اصلی نسخهٔ قبل و دومی Emily است یعنی دختری که در نسخهٔ قبل وظیفه داشتید تا او را پیداکرده و نجات دهید، در Dishonored 2 وجود دارند.

گرافیک بازی بسیار بالا بوده و از موتورهای گرافیکی قدرتمندی در ساخت بازی استفاده‌شده است. ازاین‌جهت تمامی جزئیات با دقت طراحی‌شده و از تکسچر باکیفیتی برخوردار هستند. طراحی شخصیت‌ها نیز بی‌نقص بوده است. افکت‌های صوتی و موسیقی متن‌ها به همراه صداگذاری‌های عالی، درروند بازی نقش بسزایی داشته و تأثیر گیم‌پلی را دوچندان کرده به‌طوری‌که کاربر را غرق در دنیای بازی می‌کند.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Dishonored 2:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core™i5-2400 یا AMD FX-8320 or better یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™660 یا AMD Radeon™ HD 7970 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۶۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Dishonored 2:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core™i7-4770 یا AMD FX-8350 or better یا بهتر
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™1060 یا AMD Radeon™ RX 480 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۶ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۶۰ گیگابایت