زمانی که اولین فصل از سری بازی The Walking Dead توسط کمپانی Telltale Games در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، شاید کسی فکرش را نمی‌کرد که از سوی بسیاری از رسانه‌ها به‌عنوان بهترین بازی سال شناخته شود. فصل اول و دوم The Walking Dead چه ازلحاظ داستانی و چه تصمیمات سخت و بی‌رحمانه‌ای پیش که روی بازیکن می‌گذاشتند، عملکرد قابل‌تحسینی داشتند. این بازی محبوب توسط شرکت Telltale Games خلق‌شده و توسط همین استودیو برای پلتفرم‌های PC و PS4 و XBox One منتشرشده است. سبک بازی ماجراجویی و یکی از معروف‌ترین بازی‌های انتخابی داستان محور است که تاکنون آمده است و با فصل چهارم آن به پایان می‌رسد. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی The Walking Dead: The Final Season برای کامپیوتر همراه باشید.

در این قسمت وقتی شخصیت بازی یعنی کلمنتاین وارد مدرسه می‌شود، نه کسی هست که شمارا نسبت به محل زندگی جدیدتان مشکوک کند و نه رفتار مرموز و نگران‌کننده‌ای مشاهده می‌کنید. درواقع، هنر Telltale Games در این قسمت این است که شمارا تنها می‌گذارد تا فقط خودتان به این سؤال پاسخ دهید و داستان را به‌اندازه‌ای آرام پیش می‌برد که به‌خوبی ذهن شمارا برای متعجب شدن در لحظات نهایی آماده کند و از این لحظات آرام نیز به‌خوبی برای شخصیت‌پردازی دیگر افراد حاضر در مدرسه و نوع روابطی که میان آنان وجود دارد، استفاده می‌کند. خوشبختانه بازی سعی کرده است تا تمرکز زیادی روی شخصیت‌ها، به‌ویژه آن‌هایی که در ادامه برای شما کارآمد خواهند بود، داشته باشد.

بازی درزمینهٔ گیم‌پلی بسیار پویا و جذاب کارکرده است و از بهترین نقاط قوت بازی به شمار می‌رود. بازی نسبت به نسخه قبلی تغییراتی داشته و به شما اجازه می‌دهد که آزادانه‌تر محیط‌هایی را که در آن قرار دارید جستجو کنید. دوربین بازی هم دیگر از حالت ثابت خودش خارج‌شده و کاملاً شبیه به یک اثر ماجراجویی سوم شخص، در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. در The Walking Dead: The Final Season باید با زامبی‌ها دست‌وپنجه نرم کنید و بااینکه کلاً دو روش بیشتر برای از بین بردن زامبی‌ها به‌وسیله چاقوی کلمنتاین وجود ندارد، اما باید بدانید که از کدام روش چه زمانی استفاده کنید تا دیگر زامبی‌ها نتوانند از کنار به شما هجوم بیاورند.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی The Walking Dead: The Final Season:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ (تنها ورژن ۶۴ بیتی)
پردازنده: Intel® Core™i3 @ 3.5GHz یا AMD FX-4170 یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™780 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۲ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی The Walking Dead: The Final Season:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ (تنها ورژن ۶۴ بیتی)
پردازنده: Intel® Core™i5 @ 3.5GHz یا AMD FX 6 Core یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™970 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۲ گیگابایت