استودیو CI Games وظیفه ساخت و انتشار بازی Lords of the Fallen را برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان داشته است. سبک این بازی نقش‌آفرینی با یک عنوان اکشن سوم شخص می‌باشد. داستان بازی به‌صورت بسیار هیجان‌انگیز و با جزئیات بالا شروع می‌شود اما کم‌کم از گیرایی آن کاسته می‌شود. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Lords of the Fallen برای کامپیوتر همراه باشید.

مهم‌ترین ویژگی بازی، گیم‌پلی جذاب و تأثیرگذار بازی است که با دقت و جزئیات فراوانی ساخته‌شده است. شروع داستان بازی Lords of the Fallen از ۸ هزار سال بعد از قیام مردم و جنگ است. مردم در گناهان خود غرق‌شده‌اند و دیگر هیچ‌چیزی برای آنان اهمیت ندارد. دراین‌بین شخصیت داستان ما Hyrkan نام دارد که مردم شهر او را با لقب شیطان صدا می‌زنند. وی یکی از گناهکارترین افراد این شهر است.  دراین‌بین زمینیان به دنبال فردی قهرمان و پاک هستند تا او را به جنگ با این موجودات بفرستند

بازی از گرافیک بالایی برخوردار است و طراحی تمامی جزئیات با دقت بالایی انجام‌شده است و شاهد جزئیات فراوان در تکسچرها و عناصر هستیم. این بازی با موتور شخصی توسعه‌دهنده‌اش یعنی City Intractive ساخته‌شده است. طراحی شخصیت‌ها و کاراکترهای بازی مطابق انتظار بی‌نقص بوده و از کیفیت خوبی برخوردار می‌باشند.

یکی از ویژگی‌های برجسته بازی Lords of the Fallen، وجود افکت‌ها صداگذاری‌های جذاب است که جذابیت گیم‌پلی را دوچندان کرده است. صداپیشه‌ها به نحو احسنت کار خود را در این بخش انجام داده‌اند و تمامی احساسات بازی را به وجود آورده‌اند. موسیقی‌ها نیز در بازی به‌خوبی و با وسواس بسیار توسعه‌دهندگان انتخاب‌شده‌اند.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Lords of the Fallen:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core™2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz یا AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz یا بهتر
حافظه رم: ۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™460 یا AMD Radeon™ HD 5850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۲۵ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Lords of the Fallen:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core™i7-3770 @3.5 GHz یا AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™600 یا AMD Radeon™ HD 9550 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۲۵ گیگابایت