بازی Yakuza 0 ساخته شرکت Sega است که این بازی را برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر کرده است. سبک بازی اکشن – ماجراجویی است و سری بازی‌های یاکوزا، یکی از مشهورترین سری بازی‌های ژاپنی است و Yakuza 0، از کیفیت 4K پشتیبانی می‌کند. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Yakuza 0 برای کامپیوتر همراه باشید.

Yakuza Zero به دنیای مافیای ژاپنی قدم گذاشته و فرصت بسیار خوبی است که سر از این دنیای مخوف ژاپنی دربیاوریم. این بازی پیشینه دو شخصیت کاملاً مهم این سری را تعریف می‌کند: کاراکتر گورو ماجیما و قهرمان اصلی این سری یعنی کازوما. هردوی این شخصیت‌ها در طول این سری تبدیل به افراد مطرحی می‌شوند: کازوما به مقام اژدهای دوجیما می‌رسد و گورو مشهور به سگ دیوانه شیمانو. داستان بازی این روند را به تصویر می‌کشد.

دراین‌بین اما داستان‌های فرعی هم در بازی وجود دارد که یک تغییر ۱۸۰ درجه‌ای در آن‌ها دیده می‌شود. هرچه داستان اصلی بازی Yakuza Zero یک داستان جدی و تلخ و پر از خون و خونریزی است ولی داستان‌های فرعی این افسانه کاملاً فکاهی و طنز طراحی‌شده‌اند و نبوغ ژاپنی را نشان می‌دهد. مأموریت‌های اصلی بازی دنباله‌رو داستان سیاه‌بازی Yakuza Zero هستند و می‌توانید فقط به انجام آن‌ها اکتفا کنید و بیش از ۳۰ ساعت سرگرم آن شوید.

بازی Yakuza Zero در محیط شهری پویا به نام Kamurocho اتفاق می‌افتد که محلی دائمی برای روایت حکایت بازی‌های یاکوزا است. در حقیقت بازی به سال ۱۹۸۸ سفرکرده و باید شاهد شهری کلاسیک‌تر با سطح پوشش و فرهنگی قدیمی باشیم. محیط بازی بسیار پویاست و می‌تواند شمارا کاربر را مجذوب خودش کند و آن را وادار به گشت‌وگذار در محیط بازی کند.

گیم‌پلی سری بازی‌های یاکوزا در بسیاری از موارد با عناوینی چون GTA و Watchdogs اشتباه گرفته می‌شود Yakuza Zero یک عنوان اکشن-ماجرایی حساب می‌شود و سیستم مبارزاتش نیز عاری از هرگونه اسلحه گرم است و همه‌چیز با مشت و لگد انجام می‌شود و از همین رو می‌توان سیستم مبارزات در بازی را بسیار شبیه به ژانر Beatem Up دانست. مبارزات در بازی بسیار هیجان‌انگیز است و پویانمایی‌های جالبی دارند که رنگ و بوی خاصی بخشیده‌اند. بازی با نرخ ثابت ۶۰ فریم بر ثانیه و باکیفیت 4k نیز قابل‌اجراست که بسیار قابل‌توجه است.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Yakuza 0:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core™i5-3470 یا AMD FX-6300 یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™560 یا AMD Radeon™ HD 6870 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۵ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Yakuza 0:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core™i5-4600 یا AMD FX-6300 یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™700 یا AMD Radeon™ HD 9550 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۵ گیگابایت