در غیاب آزاردهنده عنوان Left 4 Dead 3 ساخته Valve، استودیو Overkill Software، بازی‌ای با عنوان The Walking Dead را برای پر کردن این جای خالی ساخته است؛ یک بازی تعاملی چهار نفرِ در سبک تیراندازی اول‌شخص که در محیط آخرالزمانی واشنگتن دیسی جریان دارد و تمرکز بالایی بر روی بخش چندنفرهٔ بازی دارد. شما باید به همراه سه نفر دیگر تمامی مراحل را پشت سر گذاشته و زنده به واشنگتن برسید. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Overkill’s The Walking Dead برای کامپیوتر همراه باشید.

داستان بازی Overkill’s The Walking Dead به‌طورکلی شما در نقش یک بازمانده هستید و برای بقا، برای خود و دیگر بازماندگان یک کمپ ساخته و در آنجا زندگی می‌کنید. گروهی از انسان‌ها که در بازی The Family خطاب می‌شوند، دشمنان شما محسوب شده و قصد دارند منابع شمارا به غارت ببرند؛ دشمنانی که به‌مراتب خطرناک‌تر و شکست دادنشان سخت‌تر است. بازی بیشتر در شهر واشنگتن جریان دارد و شما محله‌های معروف این شهر بزرگ، به جستجو برای مهمات و ذخایر غذایی خواهید پرداخت. اگر شما کوچک‌ترین صدایی از خود دربیاورید، توجه Walkerها را به خود جلب می‌کنید که می‌تواند به معنای مرگ شما باشد.

گیم‌پلی بازی Overkill’s The Walking Dead را می‌توان کم نقص‌ترین رکن بازی دانست. در ابتدای بازی باید شخصیت موردنظر خود را از بین چهار کاراکتر انتخاب کنید و به انجام مراحل بپردازید. هر چهار شخصیت می‌توانند سلاح‌های اصلی را سوییچ کنند، از وسایل مختلف استفاده کنند، گجت‌های موردنظر خود را داشته باشند و به شیوه خاص خود بازی کنند. قبل از آغاز بازی دو دقیقه فرصت دارید تا سلاح‌های خود را تغییر دهید و برای یک عملیات جدید بهترین تجهیزات را بردارید. سلاح اول شما درواقع تفنگ اصلی بوده و سلاح دوم شما، سلاح کوچک‌تری است که معمولاً فراتر از انواع هفت‌تیر نرفته و سلاح سوم نیز یک سلاح سرد است که بسیار کاربرد دارد. یکی از نکات مثبت بازی ارزش تکرار بالای آن است که شاید هیچ‌گاه از انجام بازی خسته نشوید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Overkill’s The Walking Dead:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5-660 3.33 GHz یا AMD FX-4100 3.6GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™960 یا AMD Radeon™ RX 460 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۶۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Overkill’s The Walking Dead:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i7-2600K 3.4 GHz یا AMD 5 1400 3.5 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™1060 یا AMD Radeon™ RX 580 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۶ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۶۰ گیگابایت