شرکت‌های Electronic Arts و EA DICE به‌عنوان ناشر و سازنده Battlefield، نسخه جدید این بازی را با عنوان Battlefield V را که داستان آن مربوط به جنگ جهانی دوم می‌باشد را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر منتشر کرده‌اند. این بازی به‌تازگی توسط گروه CPY کرک شده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Battlefield V برای کامپیوتر همراه باشید.

جنگ، جنگ و جنگ؛ در طول تاریخ بشریت بارها شاهد این کلمه بوده‌ایم. کلمه‌ای خونین و بی‌رحم که تقریباً جان میلیون نفر را گرفته است. از زمان تولد بازی‌های ویدیویی، این صنعت و سری بازی‌های Battlefiled، این دوران خونین را در قالب یک مجموعه سرگرمی به تصویر کشیده‌اید. از آخرین جنگی که در نسخه قبلی بتلفیلد تجربه کردیم چندان نمی‌گذرد، نسخه‌ای که استودیوی دایس در آن استانداردهای جدید و تجربه متفاوت و نو برای بازی بازان به ارمغان آورد؛ و حالا بعد از چند سال، دوباره قرار است نسخه‌ای جدید از این بازی مشاهده کنیم، نبردهای خونین آدرنالینی مشاهده کنیم و در آخر ساخته فراموش‌نشدنی دیگری از سری Battlefield را بانام Battlefield V تجربه کنیم.

بازی Battlefield V قرار است ما را به جنگ جهانی دوم ببرد، جنگی سرد، بی‌رحم و فاجعه‌بار. سری بتلفیلد بارها تجربه حضور در این جنگ را داشته است، سناریوهایی از این جنگ که بازی بازان بارها آن را تجربه کرده‌اند. اینکه چه چیز جدیدی قرار است این نسخه قرار است آن را از نسخه‌های قبلی متمایز سازد حضور زنان است، حضوری که می‌خواهد رابطه عشق، مادر، فرزند و نقش پررنگ زنان را به تصویر بکشد. استودیوی دایس در بحث گرافیک، گیم‌پلی و صداگذاری نیز توانسته است تجربه لذت‌بخشی را فراهم سازد. هرچند که Battlefield V این تجربه لذت‌بخش را مدیون موتور بازی‌سازی فراست بایت است و اکثر بازی‌های بزرگ کمپانی الکترونیک‌آرتز با آن ساخته می‌شوند.

در آخر باید گفت که بازی بتلفیلد 5، یکی از آن بازی‌هایی است که می‌تواند شمارا ساعت‌ها سرگرم کند، شمارا وارد خونین‌ترین بخش تاریخ کند و تجربه نفس‌گیری را ارائه دهد.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Battlefield V:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5 6600K یا AMD FX-6350 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™660 یا AMD Radeon™ HD 7850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Battlefield V:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i7 3.0 GHz یا AMD FX-8370 4.1 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™GTX 970 یا AMD Radeon™ R9 270 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت