بازی Monster Hunter World توسط استودیو Capcom برای تمامی پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و سبک بازی اکشن – ماجراجویی است. این بازی با استقبال انبوهی از مخاطبان همراه شد. Monster Hunter World برخلاف آن چیزی که انتظار می‌رفت توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و آغازکنندهٔ سال خوبی برای این کمپانی باشد. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Monster Hunter World برای PS4 همراه باشید.

داستان Monster Hunter World در مورد یک شکارچی می‌باشد که توسط اهالی یک روستا به کار گرفته می‌شود تا آن‌ها را در برابر هیولاها و جانوران وحشی در امان نگه دارد و از دهکده حفاظت کند و شما در نقش یک شکارچی به همراه گروهی تحقیقاتی می‌بایست روی گونه‌های مختلف هیولاها تحقیق کرده. داستان بازی شاید ساده به نظر بیایید، اما درگیری‌ها و گیم‌پلی جذاب بازی، شمارا جذب می‌کند. برای تمام کردن بخش داستانی باید بازی را ۷۰ الی ۸۰ ساعت تجربه کنید اما پس از داستان، با دنیای دیگری روبه‌رو خواهید شد که پایه و اساس بازی اصلی یعنی شکار هیولاها را تشکیل می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های بازی، شخصی‌سازی بی‌نظیر است به‌طوری‌که می‌توانید شخصیت موردعلاقه خود را خلق کرده و در دل بازی قرار بدهید و این بخش به گونه ایست که شمارا وسوسه می‌کند تا شخصیت‌های زیادی را ساخته و هرازگاهی با یکی از آن‌ها بازی کنید. یکی از نقاط قوت بازی، وجود گیم‌پلی قدرتمند و هوشمندانه می‌باشد که انقلابی را در شرکت کپکام ایجاد کرده است. Monster Hunter World دارای ۳۱ هیولای اصلی و تعدادی هیولای فرعی است که در جریان مراحل فرعی واصلی و تحقیقاتی متعددی باید مدام با این ۳۱ هیولا مبارزه کنید.

استودیو کپکام برای افزایش جذابیت گیم‌پلی، قابلیت خرید سلاح و مهمات را به بازی اضافه کرده است تا برای شکست هیولاهای قوی‌تر از مهمات قوی‌تر استفاده کنید این به نحوی است که از اواسط بازی به بعد برای کشتن هیولاها باید مدام مراحل فرعی را رفته و اسلحه و لباس‌های قوی‌تری را بسازید.

در حالت کلی، گرافیک و طراحی‌های Monster Hunter: World بی‌نقص بوده است. تنها کافی است وارد هرکدام از پنج محیط بسیار وسیع بازی شده تا به قدرت این کمپانی و خلق اثر این شرکت پی ببریم. وجود مناظر طبیعی و بکر، شمارا غرق در بازی می‌کند. برای بازی یک سیستم شب و روز با آب‌وهوای پویا تعبیه‌شده که تا حدی روی قدرت و عملکرد هیولاهای بازی تأثیرگذار هستند و این بازی زمانی به اوج دل‌چسبی خود می‌رسد که پای موسیقی و صداگذاری‌های بازی به وسط می‌آید و شمارا مجذوب این بازی می‌کند.