بازی Just Cause 4 ساخته شرکت Square Enix است و با همکاری استودیو Nordisk Film این بازی را که در کنفرانس‌های مایکروسافت در E3 2018 با استقبال بی‌سابقه‌ای مواجه شد، برای پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر کردند. سبک بازی اکشن – ماجراجویی است و سری بازی‌های Just Cause با مراحل پر زدوخورد بسیار و صحنه‌های هالیوودی هیجان و آدرنالین را در رگ گیمرها جاری می‌کند. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Just Cause 4 برای کامپیوتر همراه باشید.

ریکو بر روی یک رودخانه سوزانده شده، موشک‌ها و تری تراس‌ها در بالای رودخانه پرواز می‌کند. در این زمان، یاران شما و سربازان شرکت خصوصی نظامی Black Hand درگیر جنگ‌های AI خود هستند. تبادل وسیع و ظاهراً بی‌پایان گلوله شمارا در مسیر یک مبارزه سخت قرار می‌دهد تا منطقه جدیدی را آزاد کنید.

Just Cause 4 بک بازی اکشن – ماجراجویی است و از سبک جهان باز نیز پیروی می‌کند. این ویژگی باعث شده است که موفق باشد. می‌توانید به‌راحتی در بازی گشت‌وگذار کنید و خودروها یا موتورهای مختلف را سوار شوید. همچنین در کنار آن‌ها باید، مناطق جنگی را آزاد کنید و در نبردها به پیروزی برسید. درواقع بازی شبیه Far Cry ساخته‌شده است ولی دارای گیم‌پلی جذاب‌تر و گرافیکی واقع‌گرایانه‌تر است.

بازی Just Cause 4 به‌طوری طراحی‌شده است که شمارا غرق در آن می‌کند. در ابتدا با پرتاب نارنجک در هر دودست دارید و انفجارهای مهیب شمارا مضطرب می‌کند. جت‌های جنگنده در آسمان چرخ می‌زنند. هواپیماهای بدون سرنشین از هر طرف حمله‌ور می‌شوند. جت اسکی‌ها با شتاب در آب حرکت می‌کنند و ۱۰۰۰ کیلومترمربع از داستان‌های آمریکایی، آمریکای جنوبی را به تصویر می‌کشد و با گشت‌وگذار در بازی، به قدرت شرکت Square Enix پی می‌برید.

یک کشور جنگ‌زده با امکانات مختلف در سراسر نقشه و وجود مکان‌های برفی، مکان‌های شنی، مکان‌های سنگی و مکان‌های ویران‌شده، محیط جنگ را نمایان می‌کند. آب‌وهوای فوق‌العاده بازی، حس و حال بازی را بیشتر می‌کند و گیم‌پلی بازی را نمایان‌تر می‌کند. صدای نم‌نم باران و یا پرتوهای نور خورشید که چشم را اذیت می‌کند. آب‌وهوای بد و نامتعادل، بر فعالیت‌های بازیکن تأثیر می‌گذارد و همه و همه از ویژگی‌های بصری بازی است.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Just Cause 4:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5-2400 @ 3.1 GHz یا AMD FX-6300 @ 3.5 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 760 یا Intel Radeon™ R9 270  یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۶۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Just Cause 4:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i7-4770 @ 3.4 GHz یا AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™1070 یا AMD Radeon™ Vega 56  یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 6 گیگابایت
فضای موردنیاز: ۶۰ گیگابایت