بازی Darksiders III یک بازی با سبک اکشن ماجراجویی است که Darksiders III ادامهٔ سری پرطرفدار Darksiders می باشد و توسط استودیو Vigil Games و شرکت THQ Nordic وظیفه انتشار آن را برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان بر عهده داشته است. گرافیک چشم‌نواز و موسیقی متن‌های فوق‌العاده شما را مجذوب این بازی خواهد کرد. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود بازی Darksiders III برای PS4 همراه باشید.

Darksiders III در سیستم مبارزات تقریباً بی‌نقص ولی در سیستم حرکتی و مخصوصاً گیم‌پلی دچار مشکلات متعدد است به‌طوری‌که به نظر می‌رسد که شما کنترل جدی و مطمئنی روی شخصیت اصلی ندارید؛ اما سیستم مبارزاتی بازی، در اوج سادگی، به نهایت پیچیدگی لازم دست‌یافته است و کاری می‌کند که بازی در تک‌تک درجه‌های سختی‌اش چالش‌برانگیز و بسیار منطقی و طبیعی به نظر بیاید. طراحی‌های عالی دشمنان در مبارزات، مدل‌های حرکتی، ظواهر و قابلیت‌های متفاوت دشمنان در داخل بازی و تعداد زیادشان، تکنیک‌های مبارزاتی خاصی را می‌طلبد و به‌جرئت می‌توان گفت که THQ Nordic در این زمینه بی‌نقص بوده است.

بازی Darksiders III بافاصله‌ای شش‌ساله از زمان انتشار بازی Darksiders II که به خاطر ورشکست شدن کمپانی THQ، بالاخره از سوی این استودیو به انتشار رسید. مهم‌ترین ویژگی این نسخه، نقشهٔ پیچیده و جذاب است که توجه کاربر را به خود جذب می‌کند. نقشه‌ای که شاید بزرگ به چشم نیاید، اما سازندگان، به‌قدری آن را هوشمندانه ساخته‌اند که به یکی از چالشی‌ترین بخش‌های بازی تبدیل‌شده است به‌طوری‌که در بسیاری از نقاط نقشه، بازی راه را به روی شما می‌بندد تا توانایی وارد شدن به مکان‌های تازه‌ای را پیدا کنید.

موسیقی‌ها، صداگذاری‌ها و طراحی‌های خواستنی و پر جزئیات محیط‌ها یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی است که کاربران را متقاعد کرده است و اهمیت به سزایی در گیم‌پلی بازی داشته است. وجود نمادپردازی‌ها در گوشه به گوشهٔ نقشه و حتی ظاهر شخصیت‌ها و دیالوگ‌نویسی‌هایی که کیفیتشان، هوش از سر مخاطب می‌پراند از ویژگی‌های بارز Darksiders III است و آن‌قدر هم خوب کارشده است که هیچ‌کس با دنبال کردن آن، احساس تلف شدن وقتش را ندارد.