اگر از طرفداران بازی‌های آنلاین باشید، حتماً با بازی Fornite آشنا هستید. به‌جرئت می‌توان گفت که بازی فورتنایت یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی در صنعت گیم و در بخش آنلاین و چند نفرِ است. این بازی توسط استودیو Epic Games در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های PC، PS4، XBox One منتشر شد. سبک بازی Fortnite، شوتر – بقاء است که اکثریت آن را با بتل‌رویال می‌شناسند. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Fortnite برای PS4 همراه باشید.

در بخش Battle royale بازی Fortnite، شما در یک نقشه بزرگ و پر از آیتم‌های مختلفی قرار می‌گیرید که تعدادی زیادی بازیکن در آن وجود دارد و برای پیروزی و اول شدن، باید با یکدیگر مبارزه کنند. در این مسیر، هر شخصی که بتواند بهترین استفاده از آیتم‌ها و امکانات بازی را داشته باشد، قطعاً پیروز خواهد شد و به بهترین آمار دست پیدا خواهد کرد.

یکی از مهم‌ترین تفاوت بازی فورتنایت نسب به بازی PUBG یا سایر بازی‌های در این سبک، مجهز بودن بازی به یک سیستم ساخت‌وساز پیشرفته است که دارای تله‌ها و سازه‌های مختلف است برای دفاع و عقب ماندن دشمن کمک شایانی به بازیکن می‌کند. از حق نگذریم که کار کردن با این سیستم نیازمند شخصی حرفه‌ای و با سرعت عمل بالا است و هر بازیکنی در شروع بازی نمی‌تواند به‌خوبی با آن کار کند.

بازی Fortnite بااینکه در دنیایی کاملاً فانتزی رخ می‌دهد، اما همچنان دارای گرافیکی خارق‌العاده‌ای است و این هیچ ارزشی از بازی کاسته نخواهد کرد، البته می‌توان آن را به‌عنوان یک نقطه قوت نیز شناخت. گیم‌پلی جذاب، قابلیت تخریب پذیری، قابلیت ساخت‌وساز و سیل عظیمی از آیتم‌های مختلف بازی Fortnite را به کامل‌ترین و پرطرفدارترین بازی در  سبک بتل‌رویال تبدیل کرده است.