Hitman 2 جدیدترین اثر شرکت IO Interactive می‌باشد که توسط کمپانی Interactive Entertainment برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس‌وان منتشرشده است. Hitman 2 به‌عنوان جدید‌ترین نسخه از ماجراجویی‌ها و آدمکشی‌های مأمور 47 می‌باشد و سبک بازی همان سبک و سیاق جذاب خود را دارد و بازی به‌صورت مخفی‌کاری است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Hitman 2 برای PS4 همراه باشید.

تنوع و طراحی عالی محیط‌های بازی یکی از ویژگی‌های مهم این بازی است به‌طوری‌که در مرحله‌ای در حال ورود به خانه‌ای در ساحل هستید که به نظر متروکه می‌رسد و در مرحله بعدی وارد محل برگزاری یک مسابقه ماشین‌سواری می‌شوید. استودیو آی‌اُ اینتراکتیو توانسته است محیط بازی را با بالاترین و دقیق‌ترین جزئیات طراحی و به تصویر بکشد. Hitman 2 بیشتر از آنکه یک شبیه‌ساز از دنیایی واقعی باشد، یک بازی ویدیویی کامل می‌باشد که اصول، قواعد و فرمول‌های خاص لذت‌بخش خودش را دارد و در کنار مراحل داستانی‌اش ویژگی‌های دیگری هم دارد که بازیکنان را به گشت‌وگذار در محیط‌هایش تشویق می‌کند.

در Hitman 2 دوباره مأمور ۴۷ را در قامت یک قاتل خونسرد می‌باشد که برای رسیدن به اهدافش، همه‌چیز و همه‌کس را از روبه رویش با تمامی ابزار و وسایل در دسترس برمی‌دارد و از محیط اطرافش به نحو احسنت برای شکست رقبا استفاده می‌کند. آزادی عمل بازی یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بازی است. هر بازیکن قادر خواهد بود با هر روش دشمنان مختلف را از پا دربیاورد و لزوماً یک مسیر یا روش خاص در بازی تعریف‌نشده است.