استودیو Slightly Mad Studios پس از موفقیت خود در نسخه اول بازی Project Cars، باعث شد که این شرکت به ساخت سری دوم این بازی با عنوان Project Cars 2 ترغیب شود. Project Cars 2 توسط شرکت Bandai Namco Entertainment به انتشار رسیده و تاکنون برای پلتفرم‌های PC و PS4 و XBoxOne منتشرشده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Project Cars 2 برای کامپیوتر همراه باشید

نسخه دوم بازی یعنی Project Cars 2، دچار تغییراتی شده است که نسبت به سری اول بسیار مشهود است. از جمله این موارد می‌توان به افزایش تعداد خودروهای لایسنس شده در بازی اشاره کرد که تعداد خودروهای موجود در بازی به نزدیک ۲۰۰ عدد باشد. تعداد مسیرهای مسابقه‌ای و پیست‌های بازی افزایش پیداکرده است و شاهد مسیرهای جدید با جزئیات بهتر هستیم. وجود مناظر طبیعی حیرت‌انگیز و گرافیکی خارق‌العاده از ویژگی‌های Project Cars 2 است. موسیقی و صداگذاری‌های بازی بی‌نظیر عمل کرده است. صدای غرش موتور ماشین‌ها، صدای گاز خودروها و همچنین شور و شوق طرفداران شمارا ازخودبی‌خود می‌کند.

یکی از ویژگی‌های بارز بازی Project Cars که طرفداران را به وجد آورده بود، گرافیک خارق‌العاده و جلوه‌های بصری بی‌نظیر بازی بود. طراحی دقیق مسیرهای مسابقه و وجود تغییرات آب و هوایی مثال نزدنی، ذرات گردوغبار و همه و همه دست‌به‌دست هم داده بودند که Project Cars، به یکی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای تبدیل شود. در نسخه دوم طراحی محیط‌های بازی، جاده‌ها، ماشین‌ها و تمامی عناصر موجود در بازی با نهایت دقت و ظرافت انجام‌شده‌اند و باعث می‌شوند. هندلینگ و سیستم کنترل خودروها بسیار طبیعی کارشده است به‌طوری‌که قطره باران می‌تواند روند مسابقه را به‌طور کامل تغییر دهد.

Project Cars 2 یک بازی بی‌نقص و دارای گیم‌پلی جذاب باوجود انبوهی از خودروهای لایسنس شده در مسیرهای مسابقه‌ای متفاوت و خاص، است. برای دانلود این بازی جذاب با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی 2 Project Cars:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i5 3450 یا AMD FX-8350 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 660 یا AMD Radeon™ HD 7850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی 2 Project Cars:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده:  Intel Core i7 3700 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX 770 یا AMD Radeon™ R9 280 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت