بازی Project Cars ساخته استودیو Slightly Mad Studios می‌باشد که وظیفه توسعه و انتشار آن را برای پلتفرم‌های PC و PS4 و XBox One برعهده گرفته است. این بازی از نظر شبیه‌ساز زمین‌های مسابقه و طراحی خودروها به بهترین نحو عمل کرده است و اکنون به یکی از بهترین بازی‌های در سبک مسابقه‌ای تبدیل‌شده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Project Cars برای PS4 همراه باشید.

در ‌بازی Project Cars شما می‌توانید انتخاب کنید که مسیرهای خود را از طریق مسیر مسابقه‌ای حرفه‌ای طولانی از مسابقات مختلف انجام دهید که این مورد به‌صورت اختیاری است. شما می‌توانید به‌راحتی در بالاترین کلاس مسابقه، با بهترین اتومبیل‌ها، با سخت‌ترین سطح رقابت روبرو شوید. این شبیه‌ساز مسابقات خودرو سواری، در چهار حالت انجام می‌شود. حالت‌های انفرادی و مسابقه آنلاین به شما اجازه می‌دهد تا هر مسابقه‌ای را که می‌خواهید از مجموعه‌ای از اتومبیل‌ها، آهنگ‌ها، محدودیت‌های مسابقه، تنظیمات واقع‌گرایی و شرایط آب و هوایی در دسترس داشته باشید، بسازید.

شما قادر خواهید بود که زمان تعویض دنده خود را تغییر دهید، فشار تایر را افزایش یا کاهش دهید و حتی بار سوخت خود را مدیریت کنید. هرکدام از این‌ها بر رانندگی شما تأثیر می‌گذارد و اگر واقعاً اهل مسابقه باشید، باید تمامی این موارد را یاد بگیرید و به‌موقع از آن‌ها استفاده کنید تا پیروز شوید. تمامی این‌ها از وجود یک گیم‌پلی جذاب و دقیق را خبر می‌دهد که قصد دارد یک سبک جدید و بی‌نظیر را در اختیار کاربر قرار دهد.

بازی Project Cars با استفاده از موتور گرافیکی قدرتمند، قدرت فنی بالا و بنچمارک‌های جدید، از جزئیات گرافیکی فوق‌العاده‌ای برخوردار است و این شرکت سعی در ایجاد تجربه‌ای جدید در کاربر کرده است. خورشید خیره‌کننده است، اما همچنین می‌تواند دشوار باشد. تغییرات آب و هوایی نیز به‌خوبی در بازی گنجانده‌شده‌اند. نورپردازی بازی در بالاترین حد ممکن قرارداد و اشعه‌ای به اجسام بازی برخورد می‌کنند به‌صورت کاملاً Real time و بدون مشکل بازتابش می‌شوند. در ادامه برای دانلود این بازی با ما همراه باشید.