بازی The Witcher 2: Assassins of Kings از مجموعه بازی‌های سری Witcher است که توسط استودیو CD Projekt Red منتشر شد و کمپانی نام‌آشنای باندای نامکو وظیفه انتشار آن را بر عهده داشت. سبک بازی اکشن و نقش‌آفرینی است و این بازی برای پلتفرم‌های PC و Mac OS و Xbox 360 در سال 2011 وارد بازار شد. گرافیک و گیم‌پلی بازی، بسیار چشم‌نواز و لذت‌بخش است. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی The Witcher 2: Assassins of Kings برای کامپیوتر همراه باشید.

بازی The Witcher 2: Assassins of Kings بر اساس کتاب‌های فانتزی و تخیلی ساخته‌شده که برخلاف دیگر بازی‌های این سبک که دارای داستانی کسل‌کننده می‌باشد، این بازی از روایت داستانی خوبی پیروی می‌کند. بازی در ادامه روند نسخه اول بازی می‌باشد. داستان بازی از آنجایی شروع می‌شود که شخصی به نام گرالت زندانی‌شده و Vernon Roche از او بازجویی می‌کند زیرا اتهام وی، کشتن King Foltest  فرمانروای تامریا می‌باشد. گرالت برای اثبات بی‌گناهی خود، موبه‌موی داستان را تعریف می‌کند. پیدا کردن قاتل شخصی به نام فولتست به اصلی‌ترین هدف گرالت در بازی تبدیل می‌شود. داستان سری بازی The Witcher بر اساس رمان Andrzej Sapkowski است.

حس و حال این بازی، مطابق انتظار حس و حال و فضای فانتزی تاریک و سیاه رمان‌ها را حفظ کرده و به شکلی عالی روایت می‌شود. داستان بسیار جذاب است واصلی‌ترین دلیل اتمام بازی است. گیم‌پلی The Witcher 2 نسبت به نسخه اول تغییرات بسیار زیادی به خود دید اما بعضی بخش‌های آن، پختگی لازم را ندارند و یا دارای ایراداتی جزئی هستند. سیستم مبارزات بازی بر اساس‌تر کیب ضربات شمشیر گرالت برنامه‌ریزی‌شده است که از دو جنس استیل و دیگری نقره است و در مبارزات بستگی به نوع دشمن یکی از آن‌ها را استفاده می‌کند. گرافیک بازی چشم‌نواز است و طراحی شخصیت‌ها و شخصیت‌پردازی‌ها عالی طراحی‌شده است و در کنار موسیقی متن و ریتم‌های فوق‌العاده، جذابیت بازی را دوچندان کرده است. در ادامه با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی The Witcher 2: Assassins of Kings:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸
پردازنده: Intel Quad Core یا AMD equivalent یا بهتر
حافظه رم: ۲ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® 260 یا AMD Radeon™ HD 4850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۶ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی The Witcher 2: Assassins of Kings:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸
پردازنده:  Intel Core 2 Duo 2.2 GHz یا AMD equivalent یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® 8800 یا ATI equivalent یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۶ گیگابایت