بازی جدید شرکت EA، فوتبال آمریکایی می‌باشد که با عنوان Madden NFL 19 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر منتشر شده است. ورزش فوتبال آمریکایی در کشور آمریکا طرفداران خیلی زیادی دارد و باید انتظار داشت که این بازی با بازخوردهای خوبی مواجه خواهد شد. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Madden NFL 19 برای PS4 همراه باشید.

سری Madden قصد دارد یک نماینده واقعی از زندگی ورزشی محبوب آمریکایی باشد و Madden 19 یک گام پیشرفته به‌سوی این موفقیت است. Madden 19، باوجود موتور گرافیکی قدرتمند Frostbite و حالت داستانی Longshot جذاب خود، یکی از بهترین سری بازی‌های Madden به شمار می‌رود. در این زمینه، گیم‌پلی Madden بسیار عالی عمل کرده است و این به دلیل بخشی از سیستم جدیدی است که EA به نام Real Player Motion به بازی اضافه کرده است. این ویژگی برای گیرنده‌های توپ است که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به‌سرعت تغییر مسیر دهند و با سرعت فراوانی به اطراف مدافعان تبدیل شوند. درواقع این ویژگی هوش مصنوعی بازی را هوشمندانه کرده است و بسیار مفید واقع‌شده است.

یکی از ویژگی‌های جدید قابل‌توجه، سیستم پیشرفته Archetype است که سبک‌های مختلف را به موقعیت‌ها اضافه می‌کند و به شما اجازه می‌دهد که در طی یک یا چند فصل، بازیکنان خود را به آموزش و ارتقا دهید. XP و لول شما در بازی، به شما امتیازات مهارتی می‌دهد که پس‌ از آن شما می‌توانید بازیکن خود را ارتقا دهید. یکی از بخش‌های جذاب بازی Madden از طریق حالت Madden Ultimate Team است که به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و بیشترین تلاش شرکت EA در همین زمینه بوده است.

EA همواره تلاش کرده است تا روی بازیکنان کنترل و پاسخگویی بیشتری در این زمینه داشته باشید و پیشرفت‌های خوبی کرده‌اند. این دومین بار از سری بازی‌های Madden است که با استفاده از موتور Frostbite EA ساخته‌ شده و درواقع گام‌هایی بهتر برای ایجاد این بازی به عمل‌ آورده شده است. پویانمایی‌های جمعیت نیز در زمان‌های مختلف می‌تواند عجیب‌ و غریب باشد. مدل‌های شخصیتی در حال حاضر بیشتر واقعی هستند و چیزهای کوچک مانند عرق بازیکنان کاملاً به چشم می‌آید. اثر کنده شدن چمن‌ها در اثر برخورد بازیکنان به زمین فوق‌العاده است. غروب بی‌نظیر خورشید و وجود عناصر آب و هوایی مختلف مانند باران و برف شمارا محو گرافیک بی‌نظیر این بازی می‌کند. در ادامه برای دانلود بازی Madden NFL 19 برای PS4 با ما همراه باشید.