بازی WWE 2K19 توسط شرکت‌های Yukes و Concepts Visua ساخته شده است و شرکت 2K Sports وظیفه انتشار آن را برعهده گرفته است. این بازی برای پلتفرم‌های ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشرشده است.. سبک این بازی کشتی است و WWE 2K19 بر اساس نقد و بررسی‌های انجام‌شده، بهترین نسخه این بازی در طول این سال‌ها است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی WWE 2K19 برای PS4 همراه باشید.

اولین سری بازی کشتی کج با عنوان WWF Zone War است که در سال 1998 منتشر شد و با گذر زمان کم‌کم نشان می‌دهد که چقدر این ژانر از ستون‌های هسته‌ای که در آن زمان معرفی‌شده بود، تکامل‌یافته است. یکی از اولین ویژگی‌های جدیدی که در WWE 2K19 وجود دارد، این است که بازی شمارا در برابر دست‌یابی به کمربندهای انتخاب‌شده کشتی گیران برای تجربه آن‌ها و پاداش‌های مسابقات قرار می‌دهد و یادآور بازی‌های اخیر Mortal Kombat است و این مورد بازی را هیجان‌انگیزتر و چالش‌برانگیزتر از یک مسابقه منظم می‌کند.

دانلود بازی WWE 2K19 برای PS4

در بازی WWE 2K19 شاهد مسابقات خانه وحشت یا The Ultimate Deletion بین بری وایت و مت هاردی، تریپل‌اچ زامبی شده، غول‌های بزرگ مانند عناوین NBA و غیره هستیم. در این بازی، انواع مختلفی از مسابقات قرار دارد که از تکراری شدن بازی جلوگیری می‌کند. در برخی از مسابقات نیز برای جذابیت بیشتر، بازیکنان و حریفان، قدرتمندتر ظاهر می‌شوند. کاربران با پیروزی در مسابقات مختلف، می‌توانند استادیوم‌ها، کشتی گیران جدید، پوشش و مقام‌های قهرمانی جدید را آزاد کنند. در ادامه با دانلود بازی WWE 2K19 برای PS4 با ما همراه باشید.

مسلماً یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر بازی کشتی، سفارشی‌سازی آن است و این بخش کاملاً در WWE 2K19 به چشم می‌آید. با یک تغییر کوچک می‌توانید مسابقات دسترسی به کمربندهای مختلف را سفارشی کنید. رقابت‌ها و اتحادهایی رابین هر کشتی‌گیر برگزار می‌شود را بنا به سلیقه خود، طراحی و اجرا کنید. ایجاد حالت سوپراستار با انواع مختلفی از گزینه‌های قابل تنظیم و همچنین گزینه‌ای برای قماربازان در میان آن‌ها به چشم می‌خورد. آرایه عظیمی از گزینه‌ها در قسمت عمده تمرکز بازی باحالت MyPlayer قرار دارد که در ایجاد و رشد کشتی‌گیر منحصربه‌فرد شما از طریق حالت‌های مختلف تمرکز می‌کند. بیشترین لذت بازی تجربه حالت MyCareer یا قسمت داستانی بازی برای پر تب‌وتاب کردن بخش MyPlayer است.